21.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

HP’den Tanklı Yazıcı

HP’den Tanklı Yazıcı

HP’den Tanklı Yazıcı

HP‘den çok baskı yapan kişisel ya da KOBI’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kesintisiz olarak çalışacak mürekkep tanklı yazıcı geliştirildi. HP, Deskjet GT 5820/10 All-in-One seri yazıcılarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

HP Deskjet GT serisi, üçlü set renkli şişeler ile tam olarak 8 bin sayfaya kadar baskı yapabiliyor. Siyah mürekkep şişesiyle ise 5 bin sayfaya kadar baskı yapabiliyor. Orijinal HP mürekkepleri ile oldukça keskin netlikte metinlere, canlı grafik ve fotoğraf baskılarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca baskılarınızı profesyonel ve kenarsız şekilde almanızı mümkün kılıyor. Böylece baskılarınızı solmaya karşı daha dayanıklı yapmış oluyor.

Bu yenilikçi ve etrafa dökülme yapmayan dolum sistemi ile mürekkep dolumu yapmak oldukça kolay hale gelmiş bulunmaktadır. Ayrıca şişeleri herhangi bir işlem gerektirmeden direkt olarak mürekkep tankına takabiliyorsunuz. Daha da güzeli yazıcı sahipleri, şeffaf olan mürekkep tankları sayesinde kalan seviyelerini görebiliyorlar.

HP Deskjet GT serisi yazıcılar sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonları veya tabletleri üzerinden uzaktan bağlantı yolu ile işlerini kolaylaştırıyor. Ortamda kablosuz bir ağ yoksa bile, Wi-Fi Direct kullanıcılara mobil cihazlardan doğrudan yazıcıya bağlanma imkanı sağlıyor.

Ayrıca Printer Remote uygulaması sayesinde kullanıcılar, mobil cihazları üstünden e-posta veya bulut depolama üzerine tarama işlemlerini gönderebiliyorlar. AirPrint kullanarak ta iPad ve iPhone gibi cihazlardan da bağlantı yapabilirsiniz. Ayrıca farklı Windows  ve Chrome işletim sistemlerinden de kolayca bası alınabiliyor.

İki modeli bulunan HP Deskjet 5810 ve 5820 yazıcıların, tek farkı 5810 modelinin Wi-Fi fonksiyonunun olmayışıdır. Geri kalan özelliklerin tamamı ikisi için de geçerlidir.

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Can Akyazı dedi ki:

    Bu Harika Bir Çözüm Umarım Fiyatı Da Uygun Olur

BİR YORUM YAZ