20.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Korku Filmi 13.Cuma’nın Oyunu Geliyor!

Korku Filmi 13.Cuma’nın Oyunu Geliyor!

Korku Filmi 13.Cuma’nın Oyunu Geliyor!

Geceleri rüyamıza giren ve bizlere korku salan Jason karakteri 13.Cuma efsanesi 2017 yılında oyun olarak karşımıza gelmek için hazırlanıyor.

Önceki yıllarda korku filmi denince aklımıza gelen ilk isim olan Freddy Krueger ve Jason Voorhees, yani film isimleri ile Elm Sokağı Kabusu ve 13.Cuma efsaneler, en son hepinizin de hatırlayacağı gibi Freddy Jason’a Karşı olarak karşı karşıya getirilmişti.

Daha önce söylenti olarak çıkan bir haber sonrasında bir Kickstarter projesi olarak hayata geçirildi. 13.Cuma korku filminin oyunu 2017 yılında bizlerle beraber olacak. Korku ve hayatta kalma şeklinde olacak oyun, 7 kişilik çoklu oyuncu şeklinde oynanabilir olacak. Bir kişinin Jason’ı seçeceği oyundaki 6 kişi ise Jason’dan kurtulmak için her şeyi yapıyor olacak.

Muhtemelen oyun tarzı olarak Evolve gibi olacak olan 13.Cuma, 2017 yılının bahar aylarında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkacak. Yaz aylarına doğru da tek oyunculu hikaye modu oyuna dahil edilecek. 13. Cuma oyunu bir süre sonra muhteşem multiplayer bir oyun olarak bizleri bekliyor olacak. Şu anda ön sipariş olarak satılan oyunun fiyatı 60 dolardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ