18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Super Mario Run Oyununun Android Versiyonu Çıktı!

Super Mario Run Oyununun Android Versiyonu Çıktı!

Super Mario Run Oyununun Android Versiyonu Çıktı!

Super Mario Run, uzun süredir beklenen Android sürümünü nihayet yayınladı. Oynamak isteyen kişiler indirmelerini gerçekleştirebilir.

Super Mario bir gerçek ki, çocukluğumuzun baş kahramanlarından biridir. Bir tesisatçının, prensesi kurtarma çabalarını gördük yıllarca. Geçtiğimiz sene hepiniz hatırlayacaksınız; iOS üzerinde sürekli reklamları yayınlanan Super Mario Run oyununun 2017 yılı içerisinde Android cihazlar için de geleceği söylenmekteydi. O gün nihayet geldi. Super Mario Run oyunu çıktı.

Super Mario Run Android İçin Ön Kayıtta!

Şöyle ki, Nintendo resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, Super Mario Run oyunu Android için çıkarıldı. Ancak her zaman olduğu gibi şu anda ülkemize açık değildir. Artık Nintendo firmasını tanıyoruz. Daha önce de Nintendo Switch donanımını da ülkemizde yayınlamayı tercih etmemişlerdi. Hatta dünyayı sallayan Pokemon Go oyununu bile ülkemize açmadılar. Bildiğiniz gibi hala da kapalıdır. Ancak ön sipariş topladığını da bildiğimiz için yakın bir zamanda oyunu ülkemiz için yayınlamaları gerekmektedir. Ayrıca Super Mario Run oyununun Amerika üzerinde duyurulmuş olduğunu biliyoruz. Ancak Türkiye için henüz bir şey söylenmedi.

Son olarak ta Nintendo oyununu pazarlarken tek elle oynanabilecek bir oyun olarak çıkarmıştı. Hatta ilk dokuz bölüm ücretsiz, ancak bölümler geçildikten sonra 9,99 dolar isteniyor, ödememeniz halinde oyuna devam edemiyorsunuz. Super Mario Run oyunu bu ücreti bir seferlik sizlerden alıyor. Ama şu da bir gerçek ki, yaklaşık 37 TL Android tabanlı bir oyun için biraz fazla. Oyunu beğenen ve oynamaya devam etmek isteyen kullanıcılar, ücreti ödeyerek devam edebilirler. Oyun içerisinde farklı karakterler, bonuslar ve mermi almak için de ek ücretler ödeyebilirsiniz. Super Mario Run oyununa Android sayfasından ulaşabilirsiniz.

Super Mario Run oyunu ülkemiz için de açılmıştır. Google PlayStore üzerinden indirmeye ve oynamaya başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ