20.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Üzerinde 28 Port Bulunduran USB Hub

Üzerinde 28 Port Bulunduran USB Hub

Üzerinde 28 Port Bulunduran USB Hub

Bilgisayarlarımız üzerindeki USB port sayısı zaman zaman kullanıcılara yetmemektedir. Ve bunu çeşitli USB Hub’lar ile idare ediyorduk. Manhattan Products bunu dikkate almış olacak ki, tam 28 portlu bir USB Hub üretmiş.

Günümüzde daha çok dizüstü bilgisayarların yaygınlaşmış olduğunu görmekteyiz. Ancak dizüstü bilgisayarların en fazla 4 adet USB girişi bulunmaktadır. Zaten tasarım gereği ince olmaları gerektiğinden USB 2.0 ve USB 3.0 olarak bazılarında iki USB port ile sınırlı sayıdadır. Bu da zaman zaman kişilere yeterli gelmemektedir. Aslında idare etmeye çalışıyorduk.

Manhattan Products bunu biliyor olacak. Bu sebeple MundoHub Master USB ürünü, Manhattan Products tarafından geliştirildi. Ürün çok şık tasarıma sahip. 24 adet portu USB 2.0 olarak geri kalan 4 adet portu da USB 3.0 olarak ayarlanmış. Ayrıca ürünün bir USB kablo aracılığı ile çalıştığını ve daha da önemlisi hem Windows hem de MAC ile uyumlu olduğunu söylemeye unutmayalım.

28 Port Barındıran USB HUB

28 Port Barındıran USB HUB

Açıkçası hem fiyat hem de performans için mükemmel denilebilecek bir ürün. Üzerinde bulunan 28 port için 56 dolarlık fiyata sahip olan bu ürünü boyutları sebebiyle istediğiniz yere de taşıma imkanınız bulunuyor. Eğer siz de MundoHub Master USB‘yi beğendim ve ben de bir tane almak istiyorum der iseniz buradan satın alabilirsiniz.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ