18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Super Mario Run Android İçin Ön Kayıtta!

Super Mario Run Android İçin Ön Kayıtta!

Super Mario Run Android İçin Ön Kayıtta!

Super Mario Run, Android versiyonu için ön kayıt açıldığı duyurdu. Ön kayıt yaptıran Android kullanıcıları oyun indirmeye açıldığında bir bildirim alacaklar.

Mobil platformlara gelen Super Mario Run oyunu, 15 Aralık tarihinde iOS platformu için çıkarılmıştı. Super Mario Run ilk çıktığı haftada App Store üzerinde 50 milyondan daha fazla indirilmişti. Oyunun bundan sonraki süreç içerisinde Android işletim sistemleri için de çıkarılacağı duyurulmuştu. Nintendo da gecikmeyerek Super Mario Run oyunu ile ilgili duyuruyu yapmıştı.

Twitter üzerinden Nintendo Amerika‘nın hesabından yapılan duyuruya göre, Super Mario Run mobil oyununun Android versiyonu için bir ön kayıt oluşturuldu. Android cihaz kullanıcıları, Super Mario Run‘ın Google Play sayfası üzerinden ön kayıt yaptırabiliyorlar. Ön kayıt yaptıran kullanıcıların bir avantajı olacak. O da oyun indirilmeye açıldığı anda bildirim alacaklar.

Son olarak Google Play sayfasından anlaşılıyor ki; oyun aynı iOS işletim sistemlerinde olduğu gibi Android cihazlar için de sadece bir kaç bölümü ücretsiz olacak. Oyunun diğer aşamaları için yine ücret ödemek gerekecek. Ve oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekecek.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ