19.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Buzdolabını Bile Çalıştırabilen Taşınabilir Batarya: PLUG

Buzdolabını Bile Çalıştırabilen Taşınabilir Batarya: PLUG

Buzdolabını Bile Çalıştırabilen Taşınabilir Batarya: PLUG

ChargeTech; hepinizin bildiği gibi Indiegogo‘da bağış topluyor. Ve beklentilerin de gayet üzerinde bir fon yakalamış durumda. Yeni geliştirdiği batarya ise, bir taşınabilir batarya. Adı PLUG olan bu cihaz 48.000 mAh gücünde.

Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek adına günden güne daha da gelişen teknolojik ürünlerden bir tanesi olan taşınabilir şarj, hayat kurtarıyor. Küçük boyutlarda ve yüksek miliamper-saat gücünde olması için geliştiriciler çalışmalarını son hızda devam ettirmektedirler. Sürekli olarak farklı çözümler ile karşımıza çıkıyorlar. Ama PLUG gerçekten çok ilgi çekici.

ABD merkezli ChargeTech‘in geliştirdiği bu ürün en çok tercih edilen ürün oldu. Şirket, an itibariyle hala fon almaya devam ediyor ve beklentilerin yüzde 2000’den fazlasını karşılamış olduğu PLUG‘ı piyasaya süreceği güne hazırlık yapıyor.

PLUG Özellikleri

PLUG taşınabilir batarya üzerinde, ikişer adet priz ve USB girişi barındırıyor. Cihaz, 4 cm yüksekliğe, 14 cm genişliğe ve 21 cm uzunluğuna sahiptir. Hatta dilerseniz, 8 saat gibi bir süreyle güneş paneliyle şarj edebilirsiniz. Prize takıldığında ise 7 saatte tam şarj olabiliyor.

Dünyanın En Güçlü Taşınabilir Bataryası|ChargeTech-PLUG

Dünyanın En Güçlü Taşınabilir Bataryası|ChargeTech-PLUG

PLUG’ın en önemli özelliği bataryasının 48.000 mAh gücünde olması. Çünkü bu durum kullanılacağı ürün yelpazesinin genişlemesine işaret ediyor. Akıllı telefon veya tabletleri zaten şarj edebiliyor. PLUG ürününün tam şarjı ile mini bir buzdolabını 8 saat süre boyunca, bir televizyonu 4 saatlik süre daha çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca PLUG, şirketin  bu anlamda geliştirdği ilk ürün değil. Daha önce de dünyanın taşınabilir en küçük güç ünitesini 2014 yılında geliştirmişti. Bu ürün için de Indiegogo‘da fon desteği aramışlardı.

Son olarak eğer siz de PLUG‘a sahip olmak istiyorsanız 18 gün içerisinde en az 145 dolar bağış yapmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ