20.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

FIFA 18 Ne Zaman Gelecek?

FIFA 18 Ne Zaman Gelecek?

FIFA 18 Ne Zaman Gelecek?

Bu yıl içerisinde en çok merak edilen oyunlardan bir tanesi FIFA 18 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

FIFA 18, olduğumuz yılın son çeyreğinde oyuncuları ile buluşacak. Ve buna dair EA Sports üzerinden açıklamalar da gelmeye başladı. EA Sports CEO’su Andrew Wilson, yaptığı açıklamada oyun içerisinde en çok dikkat çekecek özellik Journey adındaki kariyer modu olacağını söyledi.

Journey modu aslında FIFA 17 ile birlikte tanıtılmış bir özellikti. Bu yeni kariyer modu FIFA 18 ile birlikte daha yeni hikayeler ile oyunun içerisinde olacak. CEO Wilson yaptığı açıklamada, geliştirici ekibinin, oyunculara yenilikçi bir deneyim kazandıracak olan bir sistem üzerinde çalıştığını söylüyor. Şimdiye kadarki en iyi FIFA oyununu çıkarmayı amaçladıklarını söylüyor. Şu ana kadar Journey modunu 10 milyondan fazla kişinin kullandığını belirten Wilson, Ultimate Team oyuncu sayısının da sene geçtikçe yüzde 10 artışlar gösterdiğini söyledi.

Dolayısıyla FIFA 18 için beklentiler oldukça büyük görünüyor. EA Sports geliştiricileri de FIFA meraklıları için serinin en iyi oyununu geliştirerek, futbol oyunlarının vazgeçilmezini daha gözde yapmak için harekete geçmiş durumdalar. Bizlere de yılın son çeyreğini beklemekten başka bir yol kalmıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ