20.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Pokemon Go Oyununu Saatinizden Oynayabileceksiniz!

Pokemon Go Oyununu Saatinizden Oynayabileceksiniz!

Pokemon Go Oyununu Saatinizden Oynayabileceksiniz!

Pokemon Go oyununu akıllı saat ile oynayabilme özelliği kısa süre önce duyurulmuştu. Oyuncular çok yakında Apple Watch ile buluşacak.

Pokemon Go oyununun geliştiricisi olan Niantic, yapılmış olan iPhone 7 etkinliğinde ufak bir demo yapmıştı. Demo üzerinde Pokemon Go oyununun Apple Watch üzerinden nasıl çalıştığı anlatılmıştı. Lansman üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra Niantic, Twitter üzerinden de Pokemon Go‘nun Apple Watch üzerinden oynanabileceğini duyurmuştu. Fakat bildiğiniz üzere, yurt dışı firmaları noel dolayısıyla tatile gireceklerinden dolayı Apple Watch üzerinden Pokemon Go oynayabilmek 2017 yılının ilk aylarına kalmış gibi görünüyor.

Apple Watch Üzerinde Pokemon Go Oynamak

Pokemon Go oyununun Apple Watch uygulaması ile birlikte, saatin üzerinden oyunda nerede olduğunuzu, çevrenizdeki pokemonları ve PokeStopları görebiliyorsunuz. Yani iPhone telefonunuza bakmadan bu işlemleri takip edebilirsiniz. Bu da telefonunuzun şarjından az da olsa tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Ancak ne olursa olsun, Pokemon Go ilk çıktığı günlerdeki gibi popüler değil. Bazı yeni oyunlar ya da eksik özellikler sebebiyle gerilere düşen Pokemon Go oyunu, Apple Watch üzerinde oynanabilirliği ile belki eski günlerine dönebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ