18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

PlayStation 4 Slim Modelinin Depolama Alanı Sadece 1 TB Olacak!

PlayStation 4 Slim Modelinin Depolama Alanı Sadece 1 TB Olacak!

PlayStation 4 Slim Modelinin Depolama Alanı Sadece 1 TB Olacak!

Sony şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre Mayıs ayı itibariyle üretilecek olan bütün PlayStation 4 slim kasa modelleri 1 TB dahili depolama alanı ile satışa sunulacak.

Sony tarafından yapılmış olan açıklama ile birlikte PlayStation 4 slim modelinin yenileneceği belirtildi. Bununla birlikte Mayıs ayı itibariyle 1 TB dahili depolama alanı ile üretilmeye başlanacak. Bu haber gerçekten güzel ancak kafalarda soru işareti var. O da acaba PlayStation 4 slim modelinin fiyatında bir değişiklik olacak mı?

Hemen bu sorunun da cevabını vererek, sizleri aydınlatalım. Dahili depolama alanı değişikliği, herhangi bir fiyat artışına sebep olmayacak. PlayStation 4 slim kasa modelinin fiyatı değişmeyecek. Yani şu anki hali ile kalacak. Bunun yanında da daha fazla depolama alanına sahip olacaksınız.

Son olarak Sony şirketinin yaptığı bu değişikliği, Xbox One S model konsolun 1 TB dahili depolama olarak çıkarılmasına bağlamak mümkündür. Çünkü PlayStation 4 slim kasa modelinin 1 TB dahili depolamaya sahip olan ürün, Microsoft konsolu olan Xbox One S modelinden 50 dolar daha ucuza satılmaktadır. Anlaşılan Sony, bu sene de bir hayli oyun konsolu satacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ