21.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Steam Yenilendi

Steam Yenilendi

Steam Yenilendi

Oyuncuların, adeta vazgeçilmezlerinden biri olan Steam platformu kendisini baştan aşağı yeniledi. Yenilenen Steam, daha kullanışlı bir hale getirildi.

Arkadaşlarımız ile iletişim kurmak ya da oyun oynamak için kullandığımız Steam, 7 Kasım 2016 tarihi itibariyle yenilenmiş bulunmaktadır. Bugüne kadar birçok güncelleme geçirmiş olan Steam platformu, 2014 yılında yaptığı The Discovery güncellemesi ile değişikliklerinden söz ettirmişti. Bundan sonraki güncellemeler ile kendini geliştirmeye devam etti.

Güncellemelerin üzerinden tam olarak iki sene geçti. Ve Steam The Discovery 2.0 güncellemesini yayınladı.

Yeni Steam Bambaşka

Steam platformu üzerinde yapılan The Discovery 2.0 güncellemesi ile mağaza tarafında önemli değişiklikler yapıldı. Önceki sürümlere nazaran daha sade bir tasarıma sahip olan Steam platformu, daha önceleri ortaya çıkan karmaşaları biraz olsun aza indirgemiş görünüyor.

Yenilenen mağaza tarafında baktığımızda, daha önce tavsiyeler, keşifler ve kategorilere göre görüntüleme seçenekleri vardı ve bunun daha düzenli hale getirildiğini gördük. Ayrıca üst taraftaki oyunlar, mağaza ve yazılım sekmesinde görsellik olarak değişiklik yapıldığını gördük. İnanın şimdiki çok daha kullanışlı hale getirilmiş.

Daha da başka öne çıkan yapımlar, yeni çıkanlar ve önerilenler gibi kategorize edilmiş olanlar, görsel olarak daha fazla önünüze çıkarılıyor. Bu da kullanıcıların daha çok ilgisini çekmeyi başarıyor.

Steam platformunun bu yeni güncellemesi The Discovery 2.0 ile daha hoş ve kullanışlı bir görünüme kavuştuğunu gördük. Steam gerçekten iyi bir güncelleme ile karşımıza geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ