19.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Instagram İçin Aylardır Beklenen Özellik Sonunda Geldi!

Instagram İçin Aylardır Beklenen Özellik Sonunda Geldi!

Instagram İçin Aylardır Beklenen Özellik Sonunda Geldi!

Instagram için uzun süredir beklenen özellik kullanıcılar ile buluşuyor.

Dünyadaki en popüler fotoğraf paylaşma uygulaması olan Instagram, kullanıcıların aylardır beklediği özelliği ekliyor. Bildiğiniz gibi Instagram uygulaması, Facebook‘un sahip olduğu bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Yeni eklenen özellik sayesinde ise, artık yorumlarınızı veya özel hesaplardan takipçilerinizi kaldırabileceksiniz. Diğer kullanıcılara belli yazılarda yorumları kapatabileceksiniz.

Instagram daha önce kullanıcılara karşı ortam özelliklerini geliştirmiş, ve küfür vs. gibi yorumlar için de yorumları filtreleme özelliği sunmuştu. Şimdi ise bu özelliği daha da geliştirerek, kullanıcıların yorumlar üzerinde daha fazla özgürlüğe sahip olduğu bir özelliği sunmuş oldu. Yapmanız gereken ise paylaşım yaparken gelişmiş ayarlar seçeneğine bakarak paylaşımları yorumlara kapatmak olacaktır. Bunun için de gelişmiş ayarlar seçeneğine girerek, yorum yapmayı kapat seçeneğini aktif hale getirebilir, dilediğiniz zaman da yeniden üç noktaya tıklayarak yorumlara açabilirsiniz.

Instagram ayrıca yorumların yanında bulunan kalp işaretlerine dokunarak ta yorumu beğenmenizi sağlıyor. Özel bir hesabınız varsa oradaki takipçilerinizi engellemeden kaldırabileceksiniz. Engellemek istediğiniz kişinin yanındaki menü düğmesine dokunacak ve o kişinin takipçi olarak kaldırıldığından haberi olmayacaktır.

Instagram, bu yeni özellik ile yine zirvelerdeki yerini korumaya aday olarak gözüküyor. Önümüzdeki aylarda üzerine neler koyar bilmiyoruz, ancak gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ