17.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Hava Limanı Wi-Fi Şifreleri Yayınlandı!

Hava Limanı Wi-Fi Şifreleri Yayınlandı!

Hava Limanı Wi-Fi Şifreleri Yayınlandı!

Türk Mühendis Anıl Alan tarafından yaklaşık olarak 164 tane hava limanına ait kablosuz ağ şifreleri internette yayınlandı.

Yurt dışına en çok sıkıntı çektiğimiz konulardan birisi dolaşım ücreti. Bu bağlamda kablosuz ağ bağlantıları bizim için olmazsa olmaz olmakta. Hava limanlarının hepsinde kablosuz ağ bağlantısı mevcut fakat bunun için ya şifreyi bilmemiz gerekiyor ya da kablosuz ağ kullanımı için belirlenmiş bir ücret var ise bunu ödememiz gerekiyor.

Bu durumla sık sık karşılaşan kişilerin sıkıntılarına çözüm olmak isteyen Türk Mühendis Anıl Alan,  yayınlamış olduğu online harita sayesinde kablosuz ağ şifrelerini internette paylaştı.

Hava Limanı Wi-Fi Şifreleri Haritası Yayınlandı! | GelGez.Net

Hava Limanı Wi-Fi Şifreleri Haritası Yayınlandı! | GelGez.Net

Şifreli hizmet veren ve şifresi bilinmeyen hava limanlarındaki kablosuz ağ bağlantısı bir çok kullanıcının yüzünü güldürmüş olsa gerek.

İlgili haritanın yayıncısı Anıl Alan, İnternet erişimi olmayan herhangi bir yerde ise bu uygulamanın bir işe yaramayacağını düşünenler için ise iTunes, Google Play ve Amazon platformları üzerinden WiFox isimli uygulama da yayınlamış durumda. Bu uygulamanın ise cüzi miktarda ücretlerinin bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.


Kaynak ve Dış Bağlantılar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ