19.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Windows 10 Üzerindeki Yeni Güncelleme Creators Update Tüm Dünyada Yayınlandı!

Windows 10 Üzerindeki Yeni Güncelleme Creators Update Tüm Dünyada Yayınlandı!

Windows 10 Üzerindeki Yeni Güncelleme Creators Update Tüm Dünyada Yayınlandı!

Microsoft, uzun zamandır güncelleme paketi için çalışmakta idi. O meşhur güncelleme Creators Update, şimdi tüm dünyada yayınlandı. Şu anda inidirilebilir durumdadır.

Microsoft şirketi, Windows 10 işletim sistemi ile ilgili en köklü güncellemesi olan Creators Update‘i yayınladı. Ancak sistem gereksinimleri yeterli olan kullanıcılar için geçerli olacak. Creators Update, daha önceden de elle indirilebilir durumdaydı. Ancak dün itibariyle, tüm Windows 10 kullanıcıları yeni güncellemeyi alabilecek. Bu köklü güncelleme Windows 10 kullanıcılarına neler sunuyor? Gelin hep beraber onlara bir bakalım.

Windows 10 işletim sistemi için geliştirilen ve sunulan en köklü güncelleme Creators Update paketidir. Güncelleme Windows 10 kullanıcılarına kazandıracağı özelliklerden bahsedecek olursak; ilk olarak dahili olarak gece ışığı özelliği gelmektedir. Bu özellikle birlikte Windows 10 kullanıcıları, gözünü yormayacak şekilde ekranı ayarlayabilecek. Ayrıca karanlık ortamlarda ekrana bakmak ta oldukça kolaylaşacak. Paint programının versiyonu da Paint 3D’yi birlikte getirmektedir. Bunlara ek olarak Microsoft‘un Edge tarayıcısına da yeni özellikler gelmektedir. Ayrıca birçok yeni özellik bulunuyor. Ve birçok güvenlik iyileştirmesini de içerisinde bulundurmaktadır.

Eğer bir Windows 10 kullanıcısı iseniz ve Creators Update güncellemesini yapacaksanız, ayarlardan, güncelleştirme ve güvenlik kısmına giriniz. Güncelleştirmeleri denetle diyerek köklü güncelleme olan Creators Update paketini yükleyebilirsiniz. Son olarak güncellemeyi yapmak için çok zamana ihtiyacınız olacak. Güncelleme normal Windows kurulumundan bile uzun sürmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ