25.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Youtube’den Mükemmel Bir Hamle; Youtube TV Geliyor!

Youtube’den Mükemmel Bir Hamle; Youtube TV Geliyor!

Youtube’den Mükemmel Bir Hamle; Youtube TV Geliyor!

Youtube, uzun süredir konuşulan sistemi sonun geliştirerek ilk adımı atmış bulunuyor. Kendisinin Youtube TV adını verdiği çevrimiçi televizyon dünyasına girmiş bulunmaktadır.

Türkiye üzerinde son zamanlarda sık karşılaştığımız Tivibu, TV+ gibi isimler mevcuttur. Blu TV de son dönemde çevrimiçi televizyon dünyasına adım atmış bulunmaktadır. Şimdi ise bunlara bir yenisi daha eklenerek rakip olarak Youtube TV geliyor. Google’ın çevrimiçi video servisi ve aynı zamanda dünyadaki en büyük mecralardan birisi olan Youtube, televizyon hizmetini Youtube TV ismi ile duyurmuş oldu.

Bu harika hizmet şu an için yalnızca Amerika’ya özel durumdadır. ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Nat Geo, Youtube Red, USA Network gibi kanallar da canlı olarak izlenebilmektedir. Youtube TV, ekstra olarak Fox Soccer Plus ve Showtime’a da sahiptir. Youtube şu anda ekstra iki kanal için ücret talep etmektedir. Üstelik 6 kişiye kadar da kullanım hakkı sunmaktadır. Youtube TV aylık olarak 35 dolarlık aylık ödeme paketi ile gelecek.

Youtube TV‘nin bilgisayar, TV ve özel bir mobil uygulaması olacak. Cloud DVR özelliği ile de izlediğiniz herhangi bir yayını sınırsız olarak bulut depolama olarak saklamanıza imkan verecek. Şimdiki habere çok sevineceksiniz ki, kanalların dizilerindeki eski bölümlere de göz atabileceksiniz. Böylece How I Met Your Mother, Two and a Half Men, The Big Bang Theory, Person of Interest, Mentalist, Limitless, Lost, Simpson, Family Guy, Gotham ve Master Chief gibi dizi serilerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Ancak son olarak Youtube TV‘nin küresel olarak yayılma ihtimalinin düşük olduğu biliniyor. Nasıl bir başarıya sahip olacağını da hep birlikte göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ