18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

WhatsApp Üzerine Birden Fazla Kişiyi Paylaşmaya Yarayan Yeni Güncelleme Geliyor!

WhatsApp Üzerine Birden Fazla Kişiyi Paylaşmaya Yarayan Yeni Güncelleme Geliyor!

WhatsApp Üzerine Birden Fazla Kişiyi Paylaşmaya Yarayan Yeni Güncelleme Geliyor!

WhatsApp üzerinde kişi paylaş yaparken yalnızca bir kişi paylaşılıyordu. Şimdi ise birden fazla kişiyi paylaşmaya yarayacak olan yeni bir güncelleme daha geliyor.

Bildiğiniz gibi dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp uygulamasıdır. Facebook, kendilerini satın aldıktan sonra da sürekli gelişmeye devam etti. Özellikle son bir yıl içerisinde yapılan güncellemeler ile daha kullanışlı hale gelmiş bulunuyor. WhatsApp zaten reklamsız olan mesajlaşma uygulaması sayesinde, kesinlikle tartışılamaz bir üstünlüğü elinde bulundurmaktadır. Bu üstünlüğünü de korumaya devam edecek gibi görünüyor.

WhatsApp Kullanıcılarına Yeni Özellikler Getirdi!

Bugün itibariyle WhatsApp uygulamasının beta sürümüne sahip olan kullanıcılar ufak bir güncelleme almış bulunuyorlar. Yapılan bu güncelleme ile siz sohbet ekranında iken, birden fazla kişiyi aynı anda karşı taraf ile paylaşabileceksiniz. Yani bir kişi veya bir grup içerisine eş zamanlı olarak istediğiniz kadar kişinin bilgisini paylaşabilirsiniz. Bu güncelleme ne işe yarayacak diyebilirsiniz ama gerçekten kullanışlı olacak. Örnek vermek gerekirse; bir kişi yeni işe başladı ve numarasını diğer arkadaşlarınız ile paylaşmanız gerekli. Yeni başlayan tüm kişilerin bilgilerini grubunuza ya da kişiye aynı anda gönderebileceksiniz. Güncelleme şu anda beta sürümü üzerinde mevcuttur. Gerçekten kullanışlı olacak olan bu güncelleme tüm kullanıcılara dağıtılacak.

Dolayısıyla güncellemeden önce birkaç kişinin bilgisini paylaşabilmek için tek tek rehberde o kişileri bulup sıra sıra atıyorduk. Güncellemeyi yaptıktan sonra bu sıkıcı durumdan kurtulmuş olacaksınız. Son olarak güncellemenin tarihi belli olmamakla birlikte en kısa zamanda telefonlarınız için gelecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ