18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Pokemon GO Rekor İndirme Sayısına Ulaştı!

Pokemon GO Rekor İndirme Sayısına Ulaştı!

Pokemon GO Rekor İndirme Sayısına Ulaştı!

Niantic Labs, düzenlenen GDC adlı oyun geliştiricilerinin bulunduğu konferansta Pokemon GO oyununun kaç kez indirildiğini ve de oyuncuların Pokemon bulabilmek için kaç kilometre yürüdüklerini açıkladı.

Hepinizin bildiği gibi Pokemon Go oyunu, yaz döneminden beri yalnızca beta sürümü ile tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Şimdi ise o Pokemon Go oyunu rekor indirme sayısına ulaşmış durumdadır. Pokemon GO oyununun geliştiricisi Niantic Labs’tır. San Francisco üzerinde düzenlenen GDC isimli oyun geliştiricileri konferansında Pokemon GO oyununun tam olarak 650 milyon kere indirildiğini duyurdu. Evet bu rakam gerçekten muhteşem. Zaten daha Eylül ayı içerisinde iken indirilme sayısı 500 milyona ulaşmıştı. Peki Pokemon GO hayranları Pokemon bulabilmek adına kaç kilometre yürüdüler?

Pokemon GO oyuncuları Pokemon aramak için 8.7 milyar kilometre yürüdükleri açıklandı. Bu da harika bir sayı olarak karşımıza çıktı. Pokemon GO, şu an Android, iOS ve Apple Watch üzerinde indirilebilir durumda bulunmaktadır. Ve oyun tamamı ile ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Son olarak Pokemon GO içerisine kısa bir zaman içerisinde yeni özellikler ve Pokemonlar eklenecektir. Hal böyle olunca dünyadaki Pokemon GO bağımlılığı muhtemelen yeniden eski seviyelerine ulaşacaktır. Ve indirilme rakamlarının 1 milyar rakamına ulaşması beklenmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ