18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Samsung Galaxy Tab S3 Modelinin Detayları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Tab S3 Modelinin Detayları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Tab S3 Modelinin Detayları Ortaya Çıktı!

MWC 2017’de tanıtılacak olan Samsung Galaxy Tab S3 modeli ortaya çıktı. Tabletin özellikleri paylaşıldı. Oldukça güçlü bir donanıma sahip olan Galaxy Tab S3, mükemmel incelikte olması dikkat çekiyor.

Samsung şirketi daha önce Galaxy S8 modelini MWC 2017‘de tanıtmayacağını duyurmuştu. Ancak yine de Samsung firmasının birçok model çıkarması da beklenmektedir. Çıkarılacak olan cihazlar bir tanesi daha ortaya çıktı.

Samsung firmasının 26 Şubat 2017 tarihinde MWC 2017 etkinliğinde bir basın toplantısında yeni tableti olan Galaxy Tab S3 modelini tanıtması bekleniyor. Hatırlayacağınız gibi Samsung firması, 2015 yılında Galaxy Tab S2 modelini tanıtmıştı. Bir nevi onun devamı olacak olan Galaxy Tab S3 modelinin biraz da özelliklerinden bahsedelim.

Samsung Galaxy Tab S3 Modelinin Özellikleri

Samsung‘un yeni tableti olan Galaxy Tab S3 modeli, 9.6 inç boyutlarında ve 2048*1536 çözünürlük ile gelecek. Galaxy Tab S3 üzerinde Qualcomm Snapdragon 820 işlemci bulunacak. Yeni model tablet 4GB Ram üzerinde barındıracak. Galaxy Tab S3 modeli, üzerinde UFS 2.0 depolama birimine sahip olabilir. Tablet, 12 megapiksellik arka kameraya ve 5 megapiksellik ön kameraya sahip olacak. Üzerinde Android Nougat işletim sistemi ile gelecek olan Galaxy Tab S3 modelinin en büyük özelliği ise, tabletin muazzam bir incelikte olacağıdır. Tabletin şu an için söylenen inceliği 5.6 mm kalınlığında olacağı yönünde. Ancak bunun yanında, Galaxy Tab S3 modelinin bu kadar ince oluşu aslında batarya kapasitesinin de düşük olacağı anlamına gelmektedir. Takdir edersiniz ki, böyle bir cihaz alacağınız zaman batarya değerini hepimiz önemsemekteyiz. Çünkü tablet uzun kullanımlar için gereklidir. Dolayısıyla batarya değerinin yüksek olmayışı, Galaxy Tab S3 modeli için bir dezavantaj oluşturabilir. Ama ne olursa olsun bu özelliklere sahip olursa, tercih edilen bir tablet modeli olacağını söylemek mümkün.

Ancak Galaxy Tab S3 modeli ile Samsung şirketi, çıkarılacak olan iPad Pro modeline darbe vurmak istiyor. Tabi bunların yine de söylentiden ibaret olduğunu söylemekte fayda var. Konu ile ilgili Samsung yetkilileri, henüz sızdırma haberlerine yanıt vermedi. Yani resmi bir açıklama yapılmadı.

Son olarak Galaxy Tab S3 modeli, ilk olarak Güney Kore üzerinde satışa çıkarılacak. Samsung Galaxy Tab S3 modelinin tahmin edilen fiyatı ise 600 dolar olarak belirtilmiş. Cihaz diğer pazarlarda da sonradan satışa çıkacaktır. Şimdi bizlerin yapması gerekense 17 Şubat 2017 tarihini beklemektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Richard Equix dedi ki:

    Thank you for your information gelgez

BİR YORUM YAZ