18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

PS4 Üzerinde Korsan Oyun Oynama Dönemi

PS4 Üzerinde Korsan Oyun Oynama Dönemi

PS4 Üzerinde Korsan Oyun Oynama Dönemi

Sony‘nin aldığı müthiş güvenlik önlemlerine rağmen hackerlar PS4‘ü kırmayı başardılar. PS4 üzerinde korsan oyun oynama dönemi çok yakında başlayacak gibi görünüyor.

ps4-uzerinde-korsan-oyun-oynama-donemi|www.gelgez.net|

ps4-uzerinde-korsan-oyun-oynama-donemi|www.gelgez.net|

Yeni yapılan oyun konsolları, önceki nesle göre yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmıştı. Ve korsan oyunlara büyük darbe indirmişlerdi. Ama geçtiğimiz gün PS4‘ün kırıldı ve korsan oyun oynanabildiği haberleri, yeni nesil PS4‘lerin kırılabileceğini göstermiş oldu.

Playstation 4 4.01 sürümü için Jailbreak aracını duyurdu. Ve bu aracı çok yakın zamanda duyuracaklarını belirtmiş. PS4 üzerinde korsan oyun oynamak bununla mümkün olacaktır. PS4 üzerinde her zamanki gibi Jailbreak yaptıktan sonra multiplayer hizmetlerinden faydalanamayacaksınız.

Playstation 4; kernel’de yer alan güvenlik açığı sayesinde Chaitin Tech tarafından hacklendi. Bu durum korsan oyun oynamak isteyenleri ve oyunların çok maliyetli oluşundan dolayı sevindirecek gibi görünüyor.

Playstation 4 için Jailbreak aracını önümüzdeki ay içerisinde yayınlaması bekleniyor. Sonuç olarak hepimiz görüp izleyeceğiz. Acaba Sony bu güvenlik açığını güncelleme ile kapatabilecek mi?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ