20.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Office365 Tabanlı Merkez Ofis İle İhtiyaçlar Karşılanıyor!

Office365 Tabanlı Merkez Ofis İle İhtiyaçlar Karşılanıyor!

Office365 Tabanlı Merkez Ofis İle İhtiyaçlar Karşılanıyor!

KOBI’lerin günlük temel ihtiyaçları olan avans, izin ve masraf formları, müşteri, tedarikçi iletişim bilgileri ya da fatura düzenlemesine yardımcı olan Merkez Ofis çözümü geldi.

Merkez Ofis; Office365 altyapısını kullanan bir üründür. Üstelik bu çözüm ofis dışındayken her yerden erişime imkan sağlıyor. Böylece dışarıda iken bile saydığımız bu ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz. Merkez Ofis uygulaması aynı zamanda mobil uyumlu olduğundan işlerinizi bir hayli kolaylaştırıyor.

Ürün, farklı birçok modülü sayesinde kullanıcılara dosya yönetiminden tutun da şirket içerisindeki iletişim uygulamalarına kadar geniş bir çözüm listesi sunuyor. Çözümleri şöyle bir sıralayacak olursak, yemek, ulaşım, konaklama ve izin başvurularını takip ederek onaylayabilme gibi masrafların kontrollerini yapabilirsiniz. Avans başvuruları takip ve onayını yapabilir, döküman merkezine gelerek sipariş, teklif, fatura ve rapor dosyalarının paylaşımlarını yapabilirsiniz. Ayrıca güncellemelerinizin takibini, arama ve filtre özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

İçerisinde bulunan duyurular ve sıkça sorulan sorular bölümüne, şirket içerisindeki duyurularınızı yapabilir, çalışan soru ve cevaplarınızı, kur takibi ve döviz çevirici aracını kullandırabilirsiniz. Ayrıca üzerindeki rehber özelliği ile de çalışanlarınıza ve gerekli bilgilere hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

En güzel kısım ise; linklerim simli menüden Office365 dosyalarınızı tek bir ekran üzerinde toparlayabilirsiniz. Böylece isteyen bu kısma girecek ve tek bir tıklama hareketi ile istediği veriye ulaşmış olacak.

Microsoft işbirliği ile geliştirilen Merkez Ofis uygulaması; verimliliğini arttırmak isteyen tüm girişimcilere destek olmayı amaçlıyor. Çünkü bugün baktığımızda birçok şirketin iş yönetim yazılımlarına ihtiyaç duyduklarını görmekteyiz.

Özellikle altyapıya sahip olup iş yönetim yazılımına sahip olmayan şirketler, Merkez Ofis uygulamasının hedefinde yer almaktadır.

Son olarak Microsoft; Aralık 2016 sonuna kadar geçerli olan Merkez Ofis kampanyasında, Office365 Exchange paketinden üst pakete geçiş yapanlara ya da Office365 Business paketini satın alanlara Merkez Ofis uygulamasını 1 yıl boyunca ücretsiz kullandıracak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ