23.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

En İyi Torrent Siteleri Nelerdir?

En İyi Torrent Siteleri Nelerdir?

En İyi Torrent Siteleri Nelerdir?

Hepinizin bildiği gibi 2017 yılı itibariyle birçok torrent sitesi kapatılmıştır. Sizler için bu yıl en popüler ve en çok kullanılan torrent sitelerini yazmak istedik.

İlk olarak birçok kere kapanıp açılmasına rağmen farklı domainler ile hizmet vermeye devam Kickass Torrents listemizin başında yer almaktadır. Sürekli domain değiştirmesi, popülerliğini hiç azaltmamıştır. Günümüzde hala daha KAT olarak bilinen torrent en yaygın olandır.

Bir diğer torrent sitesi ise Kickass yokluğunda, varlığını sürdüren ve en popüler torrent sitelerinden biri haline gelen zamunda.net‘tir.

Diğer torrent sitesi, torrent dünyasında çok tanınmış ve en sağlamlarından birisi olan The Pirate Bay sitesidir. Hala varlığını bazı kapanma sorunları da olsa devam ettirmektedir.

Gelelim bir başka torrent sitesine. Bu site de defalarca kapandı ve yeniden açılma evrelerinden geçen Torrentz, 2017 yılında da en iyi torrent hizmetlerinden olmaya devam edecektir.

Yine geçtiğimiz ve bu yılın en popüler torrent sitelerinden birisi olarak bilinen IsoHunt torrent sitesi, yaptığı yenilikler ile hizmet vermeye devam edecek.

Bir başka torrent sitesi yine yılların popüler torrent sitelerinden olan Extratorrent.cc listelerimizin yine vazgeçilmezi olmuş durumdadır.

Sırada birçok torrent sitesinde bulunan filmlerin, en yüksek kalitede ve aynı zamanda en düşük boyutu ile kullanıcılara sunulduğu ve popülerleşen YIFY ekibinin torrent sitesi olan YIFY torrents, bu yıl da çalışmalarına devam edecek.

Bir diğer torrent sitesi ise her zaman olduğu gibi içerisinde bulunduğumuz 2017 yılında da popülerler arasında yerini alacak olan RARBG torrent sitesidir.

Yine yılın popülerlerinden ve Avrupa üzerinde de gayet popüler olan ve 2017 yılında da kullanılmaya devam edilecek olan 1337X torrent sitesi de son derece işinize yarayacaktır.

Ve geldik sizlere bildireceğimiz torrent sitelerinin sonuncusuna. Diğer bahsettiğimiz popüler torrent sitelerinin kapatılmasıyla popülerleşen TorrentDownloads.me de 2017 yılında devam edecektir.

Açıkçası bu sene de torrentsiz kalmayacağız. Dileriz ki, bol torrentli ve bilişim anlamında güzel bir yıl geçiririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ