20.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Kingston’dan Terabyte Boyutunda USB Bellekler Geliyor!

Kingston’dan Terabyte Boyutunda USB Bellekler Geliyor!

Kingston’dan Terabyte Boyutunda USB Bellekler Geliyor!

Kingston CES 2017‘nin ön tanıtımında  terabyte’lık usb belleklerini duyurdu.

CES 2017 fuarı yarın resmen başlamış olacak. Firmalar erkenden ürünlerini tanıtmaya başladılar. Bunlardan birisi de Kingston firması. Dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği olan DataTraveler Ultimate Generation Terabyte modelini tanıttı. Kingston marka bu usb bellekler, 1TB ve 2TB boyutlarında iki versiyon olacak. Ve kullanıcılara USB 3.1 bağlantısı sunacak.

Kullanıcılar için bu usb bellekler muazzam derecede işe yarayacak. 2TB sürücüde 70 saatlik 4K kalitesinde video yazabilirsiniz. Küçük bir flash bellek içerisinde, büyük miktarlarda yedekler saklanabilecek. Kingston yüksek kapasiteli belleklerin daha dayanıklı olması için çinko alaşımlı bir metal gövdeye sahiptir. Köşeli ve gayet şık bir tasarıma sahip Kingston bellekler, standart kullanıcıların dışında profosyonel kullanıcılara daha çok hitap ediyor. Özellikle depolama konusunda işlerinizi son derece kolaylaştıracaktır.

Bu sıralarda satışta olan 4GB/8GB/16GB/32GB ve 64GB flash bellek modelleri, düşük kapasiteli bellek olarak kabul edilmektedir. Bilgisayarların dahi standartlaşan 1TB ve 2TB’lık kapasiteleri küçük bir alan almış olan Kingston, harika bir iş başarmış diyebiliriz.

Bu olağanüstü yüksek kapasiteli Kingston bellekler, Şubat ayı itibariyle satışa sunulacak. 1TB ve 2TB depolama alanı olan Kingston Ultimate Generation modelinin fiyatları önümüzdeki günler içerisinde belli olacak.

Eğer 1TB normal harddisklerin bedelinin 200- 300TL oluşunu  göz önünde bulundurursak, fiyatların hiç te uygun olmayacağını söylemek mümkün olacaktır. Biz şimdi merak içerisinde CES 2017 fuarını bekleyelim.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ