20.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Juniper Gücünü Arttırıyor!

Juniper Gücünü Arttırıyor!

Juniper Gücünü Arttırıyor!

Network dünyasının güçlü isimlerinden Juniper, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da düzenlediği etkinlikte iş ortakları ile bir araya geldi.

Bu yıl yapılan etkinlik ile Juniper‘ın Türkiye yapılanması, yeni ürünleri ve çözümleri, kanal çalışmaları konusunda çeşitli bilgilere yer verildi. Etkinliğe Juniper Ülke Sorumlusu Murat Özdemir‘in konuşması ile başlandı.

Juniper 1997 yılında kurulmuştur. Ve 2004 yılından bu yana Türkiye‘de faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye pazarına girdikten sonra da yıllık oranlarda ciddi büyümeler gerçekleştirmiştir. Ayrıca iş ortaklarının sayıları günden güne artmaktadır. Ayrıca iş ortaklarının daha yetkin bir konuma gelmeleri için çalışmalarını sürdürüyorlar. Kanal programlarını yeniliyor ve eğitim konusunda çalışmalarını hızlandırıyor. Bunun yanında sertifikasyonlarını da geliştirmeye devam ediyorlar.

Etkinlik içerisinde yeni ürünler, yeni çözümler ve pazarlama çalışmaları anlatıldı. Genel Müdür olan Emin Kurşun; yaptığı açıklamada bu etkinliklerin geleneksel hale geldiğini ve yılda iki kez yapılacağını söyledi. Etkinliklerin özellikle iş ortaklarına yönelik olduğu söylediler.

Juniper; yenilikçiliğin başarıda büyük bir rol oynadığına inanıyor. Bunun için de iş ortaklarına yeni ürünleri ve çözümleri paylaştıklarını söylediler. İş ortaklarının da yenilikçi olabilmeleri adına gerekli imkanları sağlamaya çalıştıklarını söylüyorlar.

Son olarak Juniper, bu yıl içerisinde veri merkezi uzmanlığı, güvenlik uzmanlığı gibi yeni uzmanlıkları kullanıma sunmuş. İş ortaklarının da yeni kampanyalar düzenlemeleri için çeşitli araçlar hazırladıklarını söylediler. Bu tip etkinliklerde de bu çözümlerin tamamını iş ortaklarına sunma fırsatı bulduklarını söylediler.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ