21.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Microsoft’tan Selfie Tutkunlarına Yeni Uygulama

Microsoft’tan Selfie Tutkunlarına Yeni Uygulama

Microsoft’tan Selfie Tutkunlarına Yeni Uygulama

Son dönemlerde herkesin kullandığı özçekim için Microsoft da bir uygulama geliştirdi. Özçekim yaklaşık 3 senedir kullanılmakta olan ve herkesin ilgisi olan bir özellik. Selfie ile birlikte telefonun ön kameraları daha çok kullanılmaya başlandı.

Snapchat ve Instagram başta olmak üzere özçekim; yani selfie dediğimiz olayı fazlası ile seven ve ilgi gösteren kullanıcılar bulunmakta. Bazı kullanıcılar günde birkaç tane selfie çekerek paylaşabiliyorlar. Hatta telefonuna bakmadan duramayan kullanıcılara sahibiz.

Bu durumda da bu tür uygulamaların önü açılacak. Ve sürekli gelişecektir. Birçok fotoğrafçılık uygulaması varken hala da yenileri geliştirilmeye devam etmektedir. Hatta şimdilerde buna yenisi etkileniyor. Microsoft tarafından üretilen, aynı zamanda Windows 10 mobile tarafında Lumia Selfie adını uygulamasına vermişti. Şimdi uygulamayı yeni adı ile iOS ve Android platformlarına getiren Microsoft,uygulamasına yeni bir isim verdi. Merak edilen bu uygulamaya da Microsoft Selfie dedi.

Microsoft Selfie ile birlikte fotoğraflarınıza efekt ekleyebilirsiniz. Yüz güzelleştirme özelliklerini kullanabilirsiniz. Uygulama bundan birkaç ay önce iOS platformuna getirilmişti. Merak eden kullanıcılar için, uygulama artık Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek. Bakalım Microsoft‘un bu uygulaması ne kadar başarı sağlayacak?

Ancak tahminimizce uygulama Selfie olunca yoğun ilgi görmemesi mümkün değil. Sadece kuşku bu kadar kullanıcısı olan uygulamalar ile baş edip edemeyeceği olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ