20.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Hackers Oyunu İçin Türkçe Dil Desteği Geldi!

Hackers Oyunu İçin Türkçe Dil Desteği Geldi!

Hackers Oyunu İçin Türkçe Dil Desteği Geldi!

Türkiye‘de yoğun ilgi görmüş olan ve tüm oyuncuların merakla takip ettiği hack dünyasına yönelik olan Hackers oyunu, popülerliğini Türkçe dil desteği ile sürdürmeye devam etmektedir.

Bundan hemen hemen 4 ay kadar önce iOS ve Android platformuna çıkarılan ve Trickster Arts yapımı olan Hackers isimli oyun tüm dünyada ilgi gördüğü gibi Türkiye’de de yoğun ilgiye maruz kalmıştır. Oyunda yapmanız gereken, kendiniz için kurmuş olduğunuz sanal ağı koruyarak güvenliğini arttırmaktır. Bununla beraber çevrenizdeki ağları da hackleyerek ele geçirmeye çalıştığınız bir oyundur. Eğlenceli bir yapım olan Hackers oyunu Türkiye‘de gördüğü büyük ilgiden dolayı Türkçe dil desteği almıştır.

Oyun severler ilk günden itibaren oyuna yoğun ilgi gösterdiler. Bu yoğun ilgiyi elbette ki karşılıksız bırakmadılar. Türkçe dil desteği ile tamamen Türkçe olan Hackers oyunu daha fazla kullanıcıya sahip olabilir. Türk kullanıcıların yoğun ilgisinden ötürü Türkçe dil desteğine sahip olan oyun güncelleme paketi yayınlandı. Bundan sonrası için oyun severlerin başından kalkamayacağı ve tamamen Türkçe olan Hackers oyununu daha rahat ve anlaşılır şekilde oynayabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ