18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Grafik tasarımcılara ve oyun severler için 3 ekranlı laptop üretildi!

Grafik tasarımcılara ve oyun severler için 3 ekranlı laptop üretildi!

Grafik tasarımcılara ve oyun severler için 3 ekranlı laptop üretildi!

2017 yılının ilk teknoloji fuarı ABD’nin Las Vegas eyaletinde her yıl düzenlenen Consumer Electronics Show‘da ( CES 2017) dikkat çekici bir ürün tanıtıldı. 3 ekranı olan bir dizüstü bilgisayar!

3 ekranı olan bir dizüstü bilgisayar’ın üreticisi Razer firması. Monitorlar 4K çözünürlükte. Fuarda en çok dikkat çeken ürün hep oyun meraklıları için hemde grafik tasarımcılar için harika bir ürün.

Yanında devamlı monitor taşıyamayacak insanlara imkan tanıyan, 3 ekranı olan bir dizüstü bilgisayarın modelinin adı Valerie.

3’lü monitor otomatik açılan birbirine geçmeli bir düzenek. Ekran açıldığında otomatik olarak yanlardan diğer ekler çıkıyor. Her bir ekran 43 cm genişliğinde. kapandığında ise kalınlık 4 cm’ye yakın bir değer.

Grafik tasarımcılara ve oyun severler için 3 ekranlı laptop üretildi! | Valerie CES 2017 standında

Razer firması 1998 yılında Min-Liang Tan ve Robert Krakoff tarafından ABD’de kuruldu. Razer’in hedef kitlesi oyun severler. Öyle ki ürettikleri klavye ve fareler Dünyanın neredeyse en iyileri. Razer aynı zamanda oyun turnuvaları düzenliyor ve  bazı oyunlara da sponsorluk yapmakta. Hatta bazı oyunlar için özel klavye ve fare takımları bile üretmekte.

Razer’in bu ürünü tamamen Oyun severleri hedeflemekte. Çünkü seyahat etseler bile evdeymiş gibi geniş ekran oyunlarına her yerden devam edebilecek olduğunu düşünüyor.

Aynı zamanda Apple firmasının grafik  tasarımcıları üzerindeki tekelini de kırmayı hedefledikleri anlaşılıyor. Laptop’ın özellikleri güçlü ve 3 monitor desteği çok cazibeli duruyor.

Grafik tasarımcılara ve oyun severler için 3 ekranlı laptop üretildi! | Valerie’nın ekranları 4K

Ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında ve ne kadardan satılacağı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Valerie’nin yakın takipçisi olacağız.

2017 yılındaki satış rakamlarını gördüğümüzde ne kadar haklı olduklarını hep beraber göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ