19.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Mega Man, iOS ve Android İçin Geliyor!

Mega Man, iOS ve Android İçin Geliyor!

Mega Man, iOS ve Android İçin Geliyor!

Oynamaktan delicesine keyif aldığımız oyunlar sırasıyla mobil olarak tasarlanmaktadır. Şimdi Capcom, bizler için Mega Man‘i mobil cihazlarımıza getirmeye hazırlanıyor.

Bu ayın ortasında çıkan ve insanları adeta çocukluklarına götüren Super Mario Run oyununun başarısı ortadadır. Aslında çocukluğumuzun en büyük yıldızlarından birisi de Mega Man isimli oyundur. Mega Man oyunu yıllardır bir çok sistemde yayınlanmıştı. Ancak hiçbir zaman mobil cihazlar için yayınlanmadı. Capcom önümüzdeki sene içerisinde Mega Man oyununu iOS ve Android cihazlar için getirecek.

Mega Man oyununun 6 adedi de 5 Ocak 2017 tarihinde mobil cihazlar için yayınlanmış olacak. Her oyunun ayrı olarak satılacağı söyleniyor. Mega Man, yeni başlamış oyuncuları da, otomatik ateş, otomatik şarj ve ayarlanabilir oyun hızı ile oyun içerisine alıştırmaya çalışacak.

Ayrıca her oyun, bir haber akışı olan Rockman Unity uygulaması ile senkronize edilebilir durumda olacak. Son olarak oyuncular bölümlerde ilerledikçe, kilitli olan özel duvar kağıtları hediyelerinden de faydalanabilecekler.

Şu andan itibaren yapmamız gereken 5 Ocak 2017 tarihini beklemek olacak.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ