21.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Google Uçuşlar ile Ucuz Uçak Bileti

Google Uçuşlar ile Ucuz Uçak Bileti

Google Uçuşlar ile Ucuz Uçak Bileti

Google, dünya üzerinde kullandığı Google Flights servisini Türkiye dahil tüm ülkelerde yeniledi.

Mobil öncelikli hale getirilmiş olan Google Flights‘a fiyatların takibi ve bildirim özelliği de geldi. Kullanıcılar artık fiyat takibi kontrolleri ile Google‘da yaptıkları uçuş aramalarıyla ilgili fiyat değişikliklerini ve seyahat ipuçlarını e-posta olarak alabiliyor. Kullanıcılar takip edilen fiyatlar bölümünden istedikleri tüm soruların cevaplarını bulabiliyor. Seçtiğiniz uçuşlar ve varış yerleri ile ilgili bilgiler Google Flights ile takip edilebilecek.

Google Uçuşlar ile Ucuz Uçak Bileti

Google Uçuşlar ile Ucuz Uçak Bileti

 

Fiyat değişiklikleri gün içerisinde takip edilerek Google tarafından yapılıyor. Ve kullanıcı bilgilendiriliyor. Google Flights ayrıca kullanıcıya alternatif uçuşlar, fiyatlar ve rota il ilgili gerekli takipleri yaparak kullanıcıları yönlendiriyor. Google Uçuşlar servisi aynı zamanda Türkçe dahil tam 40 dilde sunuluyor. Fiyatlar da yerel para cinsinden veriliyor.

Takip edilen uçuş fiyatlarının ne zaman düşüp ne zaman yükseleceği ile ilgili bilgileri de Google Flights, kullanıcılara e-posta ile bilgilendirme de yapıyor. En güzeli de Google Flights ile takip edilen oteller de yıldız sayısına, gecelik fiyatlarına ve derecelendirme puanına göre listeliyor. Otel ve uçuş fiyatları ile ilgili bilgileri Google Flights üzerine entegre çalışan Google Haritalar servisi üzerinden de incelenebiliyor. Siz de hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ