22.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor!

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor!

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor!

MAG-LEV Audio, firmasının geliştirdiği yeni nesil Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor. Havada duran pikap ile sürtünme kuvvetini azaltarak dinleyicilerin deneyim kalitesine çok farklı bir bakış açısı sunulmakta.

Dünyanın hava da duran ilk pikabı (The First Levitating Turntable) olarak tanıtılan ürünün en önemli özelliği olarak sürücü sistemi yer alıyor.

Bu sistem tamamen dinleyici deneyiminin kalitesini yükseltmeyi hedefliyor ve sistemin yapısı piyasada görebileceğiniz diğer örneklerden tamamen farklı bir anlayışla çalışıyor. MAG-LEV Audio ekibi, kendi tasarladıkları inovatif ve patentli teknoloji kullandıklarını belirttiler. Bu teknoloji manyetik güçle plağı havada tutmayı başarmış ayrıca sensör kontrollü bir yazılım sayesinde plağın kusursuz şekilde dönmesini de sağlamış. En önemli özelliği ise, sürtünme kuvvetini en aza indiren bu projenin eşsiz bir dinleyici deneyimi sunması. MAG – LEV Audio, yüksek aralıklı ses bileşenleri ve titiz bir teknoloji entegrasyonu ile adeta geleceğin pikabını yaratmış durumda.

gelecegin-pikabi-havada-donuyor-havada-gelgez

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor!

MAG – LEV Audio ekibi, inovasyon yapmayı da müziği de çok sevdiklerini ifade ediyor. İnsanlara yeni ve çok daha iyi bir plak dinleme deneyimi sunmanın yollarını sürekli araştıran ekip, ses teknolojisinin sınırlarını zorlamış. Teknolojik olarak ürettikleri bu ileri deneyimi aynı zamanda pikap tasarımı formuna sığdırabilmişler. Kendi deyimleriyle sıfır yer çekimi hissini insanların oturma odalarına taşıyabilmişler.

MAG – LEV Audio, Kickstarter‘da hedeflediği 300,000 dolarlık desteğin yaklaşık üçte ikisini toplamayı tamamlamış ve ürünün prototipine yeni özellikler ekleyerek onu geliştirmeye devam ediyor.

33’lük ve 45’lik plakları çalan bu özel plakçalar, 840 dolardan başlayan fiyatlarla MAG-LEV Audio firması tarafından Ağustos 2017’den itibaren satın alanlara gönderilecek.

 

gelecegin-pikabi-havada-donuyor-2-gelgez

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor! | GelGez.Net

gelecegin-pikabi-havada-donuyor-1-gelgez

Geleceğin Pikabı Havada Dönüyor! | GelGez.Net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ