18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Candy Crush Oyunu, Şimdi De Çanta ve Mayo Oldu!

Candy Crush Oyunu, Şimdi De Çanta ve Mayo Oldu!

Candy Crush Oyunu, Şimdi De Çanta ve Mayo Oldu!

Candy Crush Saga, bildiğiniz gibi hala daha en popüler mobil oyunlardan birisi olmayı başarmaktadır. Firma da 5. yıl dönümü için çanta, mayo ve telefon kılıfı yapmayı tercih etmiş. Ancak üretilen bu ürünler arasında çanta bir hayli cep yakıyor.

Candy Crush Saga, King tarafından geliştirilmiş olup, hala en popüler mobil oyunlardan birisi. 5. yıl dönümü için de İtalyan moda evi olan Moschino ile anlaşmış. Bu anlaşmanın sonunda ise Candy Crush temalı çanta, mayo ve telefon kılıfı tasarlanmış. Moschino markası adına Jeremy Scott tarafından tasarlanmış olan ürünler gerçekten çok pahalı. Hatta Candy Crush temalı olan çantanın fiyatı 650 dolar fiyat etiketine sahiptir. Bunun yanında telefon kılıfı 70 dolarlık ve mayo ise 250 dolarlık fiyata sahiptir.

Son olarak Candy Crush Saga, çıktığı günden bu yana en çok oynanan oyunlar kategorisindedir. Şimdi de tıpkı Angry Birds oyununun yaptığı gibi, başka çalışmalar ile adından söz ettirmeye çalışıyor. Ayrıca tüm bu ürünlerin de moschino.com internet adresi üzerinden ve sınırlı sayıda satıldığını da sizlerle paylaşmış olalım.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ