22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Şubat

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Şubat

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Şubat

Sinemaseverler için her hafta Cuma günleri yazdığımız köşemiz ile yine karşınızdayız. Bu hafta sonunda evde durmak istemeyenler, sinemaya gitmek isteyenler için vizyona girecek olan filmleri, konuları ile birlikte sizler ile paylaşacağız. Bu hafta vizyona girecek tam 5 adet film bulunmaktadır. Dilerseniz, lafı fazla uzatmadan filmlere geçelim.

1.Resident Evil: Son Bölüm

Filmin yönetmenliğini Paul W.S Anderson üstlenmiştir. Birçok bilgisayar oyun severin bildiği gibi, popüler olan video oyunundan uyarlanan filmde, dünyada toplam 1 milyar dolar hasılata ulaşmış olan serinin altıncı ve son bölümünde Alice’i yine Milla Jovovich canlandırmaktadır.

2.Paterson

Dram türüne sahip olan filmde, Paterson isimli bir kasabada yaşayan sessiz bir adam ele alınmış. Bu adamın ismi de Paterson’dur. Kendisi bir otobüs şoförüdür. Karısı ve köpeği ile birlikte mütevazı bir hayat yaşar. Ancak Paterson’un her günü birbirine benzemektedir. Ancak Paterson harika şiirler yazan bir şairdir. Ancak otobüs şoförlüğünden vazgeçmiyor ve şiirlerin kimse ile paylaşılmaması gereken özel günlükler olduğunu düşünüyor.

3.Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz

Film animasyon türündedir. Karlar Kraliçesi, Karlar Kral’ını alt etmiştir ancak yine de Gerda aradığı huzuru bulamamıştır. Hayali ise anne ve babasını bulmak ve ailesini tekrar bir araya getirmektir. Gerda ve arkadaşları bu amaç için zorlu bir yolculuğa çıkacaklar. Ve karşılarına birçok engel çıkacak.

4.Gizli Sayılar

Dram türünde bir yapım olan Gizli Sayılar’ın konusu, genç ve hırslı bir idarecinin gizemli olan iyileştirme merkezinden, çalıştığı şirketin CEO’sunu geri getirmesi için görevlendirilir. Spa merkezindeki tedavinin göründüğü gibi olmadığından şüphelenir. Ve dehşet verici gizemleri açığa çıkarır. Ve bunu yaptıkça da akıl sağlığının sınırları zorlanmaktadır. Filmin yönetmenliğini Halka filminin yaratıcı olan Gore Verbinski üstlenmiştir. Bu psikolojik gerilimi mutlaka izlemelisiniz.

5.Cereyan

Filmin türü gerilimdir. Konusu ise, psikoloji öğrencisi olan Aylin, geceleri tanımadığı insanlara online terapi yapmaktadır. Ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece Cavit Demir isimli tuhaf adam onu arar. Adam 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyler. Adamın gizlediği birçok gerçek bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ