18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bilgisayarlarda Sistem Taşıma İşleri Kolaylaşıyor!

Bilgisayarlarda Sistem Taşıma İşleri Kolaylaşıyor!

Bilgisayarlarda Sistem Taşıma İşleri Kolaylaşıyor!

StorageCraft; bir yedekleme ve iş sürekliliği yazılımıdır. Bu konuda çok tecrübeli bir yazılımdır.

Virtualboot for vSphere teknolojisi sayesinde de sanal ortam üzerine taşıma işlerini de kolaylıkla yapabiliyor. Ve en çok aranılan özellik olan hız konusunda da çok iyi. StorageCraft yazılımı üzerinde birkaç tıklama ve minimum kapalı kalma süresi ile VMWare ESXi platformu üzerine taşıma yapılabiliyor. Dönüştürmek için de ekstra bir cihaz gerekmiyor. Ya da herhangi bir bekleme yapmanız gerekmiyor.

StorageCraft firmasının Türkiye Ürün Müdürü olan Can Erginkurban’ın açıklaması da bize özelliklerin son derece etkili olduğunu gösteriyor. Can Bey’in açıklamasına göre; yazılım yedek dosyalarınızı doğrudan VMWare ESXi üzerinde hızlıca çalıştırmanızı sağlamak amacıyla VirtualBoot for vSphere teknolojisini geliştirdi.

Bu özellik, Ağustos ayında yapılan bir konferansta tanıtılmış. Özellik, yedek imajlarınızı ekstra bir yazılım ya da cihaz gerekmeden, doğrudan ESXi üzerinde sanallaştırıyor. Ve kısa zamanda çalışan sanal makinelerinizi ESXi üzerine taşıyor. Sizlerin de sistemleriniz üzerinde testler gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra StorageCraft, yedek imajınızdan tamamen bağımsız çalışıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ