18.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Aleyna Tilki Kimdir? | Aleyna Tilki’nin Hayatı ve Biyografisi

Aleyna Tilki Kimdir? | Aleyna Tilki’nin Hayatı ve Biyografisi

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki 2000 yılında dünyaya gelmiş olup, aslen Konyalıdır. Aleyna Tilki hala daha lise öğrencisidir. Boyu 1.65, kilosu 48’dir.

Aleyna Tilki‘nin şarkıcılık macerası, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile başlamıştı. Yarışma içerisinde Gesi Bağları şarkısı ile adeta hafızalara kazınmış olan Aleyna Tilki, cevapsız çınlama şarkısı ile de çok popüler olmuştur. Aleyna Tilki, kazandığı para ile müzik eğitimini sürdürmeyi düşünmektedir. En çok dinlenen şarkı kategorisine giren “Cevapsız Çınlama” şarkısını Emrah Karaduman imzası da güçlendirmiştir.

Aleyna Tilki verdiği ropörtajlarda sesini annesinden aldığını söylerken, müziğe olan ilgisini annesinin her zaman desteklediğini söylüyor.

Aleyna Tilki Kimdir?| Cevapsız Çınlama Klibinden Görüntü

Türkiye adeta kaç aydır Aleyna Tilki ve “Cevapsız Çınlama” şarkısını konuşuyordu. Aleyna Tilki, sesi ile herkesi etkilemeyi başardı. Hatta her geçen gün izlenme rekorunu da yeniliyor diyebiliriz. Youtube üzerinde enler arasına girmeyi de başardı. Bundan sonraki süreçte nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz. Özellikle kızların büyük ilgi gösterdiği Aleyna Tilki, Twitter ve Instagram takipçi sayısı ile de artmaya devam ediyor.

Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman İle Nasıl Tanıştı?

Emrah Karaduman tanışmalarını şöyle dile getiriyor. Yetenek Sizsiniz programında sesine hayran kaldığı Aleyna Tilki için bitirmek üzere olduğu albümü “Toz Duman” projesine dahil etmeyi teklif etmiş. Ancak Aleyna Tilki bu proje için zamanı denk getirememiş. Ve iş “Cevapsız Çınlama” projesine kalmış.

Aleyna Tilki, aynı zamanda bir Selda Bağcan hayranı olduğunu da ifade ediyor. Eğer bir gün düet yaparsam, Selda Bağcan ile yapmak isterdim diye konuşuyor.

Aleyna Tilki Kimdir?| Aleyna Tilki’nin Tv Programına Verdiği Ropörtaj

Aleyna Tilki toplumsal konularda, kötü örnek olduğu tartışmalarını ise kafasına takmadığını söylüyor. Makyaj dahi yapmadığını söyleyen Tilki, “yaşıma uygun giyiniyorum. Hatta yaşımdan da küçük giyiniyorum. Benim yaşımdakiler benden büyük duruyorlar. İnsanlar beni 16 yaşında bile görmüyorlar.” diyor.

Son olarak 2016 arama motorları sonuçlarına göre de en çok aranan isim yine Aleyna Tilki olmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ