19.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Türkiye’deki İlk Yerli Online Dizi!

Türkiye’deki İlk Yerli Online Dizi!

Türkiye’deki İlk Yerli Online Dizi!

Çekimlere geçtiğimiz Haziran ayında başlanmış olan ve Ocak 2017‘de gösterime girecek olan Masum isimli dizi, Türkiye‘deki ilk online dizi olacak.

Belirtelim ki Türkiye‘deki ilk online ve reklamsız olarak yayınlanacak olan Masum, tamamlanmış durumdadır. Dizi 2017 yılının ilk ayı yani Ocak‘ta izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizide polisiye ve drama harmanlanmış durumda. Dizi bir Türk ailesinin çevresinde yaşanan gelişmeleri konu almaktadır. Masum dizisinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Altay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan isimleri yer almaktadır.

Masum Dizisinden Bir Kare

Masum dizisinin yapımcılığını D Productions firması üstlenmiştir. Türkiye‘de ilk kez yayınlanacak olan bu online dizinin proje tasarımı ve yönetmenliğini ise Altın Portakal ödülüne sahip olan Seren Yüce yapmaktadır. Masum dizisinin her bir bölümü 60 dakika olacaktır. Seren Yüce dizi için izleyicilerin temposunu hiçbir bölümde düşmeyecek şekilde ve akıcı bir dizi izleyicilerini bekliyor diye konuştu.

Son olarak bizler de dizinin nasıl olacağını merak içerisinde bekliyoruz. Ocak ayında bilgisayarların başında daha fazla zaman geçireceğiz anlaşılan.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ