20.07.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Samsung Gear S3 Saatlerine Spotify Desteği Geldi!

Samsung Gear S3 Saatlerine Spotify Desteği Geldi!

Samsung Gear S3 Saatlerine Spotify Desteği Geldi!

Samsung Gear S3 akıllı saatleri için Spotify uygulaması yayınlanmış durumdadır.

Samsung Gear S2 ve S3 modellerine özel olarak Spotify uygulaması yayınlandı. Samsung Gear S2 kullanıcılarının uzun süredir beklediği bir uygulama olan Spotify, Samsung Gear S3 modelinin piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra Google Apps Store üzerinde indirilmek için yerini almış duruma geldi. Spotify, Samsung Gear ile arasındaki entegrasyonu aylar öncesinde yapıldığını bildirmişti. Samsung Gear S3 modelinin piyasaya çıkmasıyla birlikte Spotify uygulamasını da beraberinde getirmesi bekleniyordu.

Hepinizin de bildiği üzere olaylar bu şekilde gerçekleşmedi. Samsung, kullanıcılarına bir söz verdi. Spotify uygulamasının Aralık ayında geleceğini duyurdu. Bu sefer sözünü tutarak uygulamayı yayınladı.

Samsung Gear S3 Üzerinde Yapılabilecekler

Spotify sahibi olan kullanıcılar, Samsung Gear S3 akıllı saatleri üzerinden şarkıların kontrollerini gerçekleştirebilecek. Uygulamayı yüklemek için yapmanız gerekense, akıllı saatin üzerinden Gear Manager uygulamasına erişerek Galaxy Apps Store üzerinden de Spotify uygulamasını bulmanız gerekmektedir. Uygulama bazı bölgelerde şu an itibariyle bulunmuyor. Ancak bu hafta sonuna kadar tüm dünya kullanıcılarına ulaştırılacak.

Uygulama sayesinde yapabileceğiniz işlemleri şöyle bir sıralarsak;

Son oynattığınız parçalara anında erişim yapabilirsiniz. Oynat, durdur ve ilerlet işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Göz gezdirme işlemi yapabilirsiniz. Müziklerime kaydet işlemini yapabilirsiniz. Tekrar oynatma ve karışık olarak seçim yapabilirsiniz. Son olarak ta kütüphaneye erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ