17.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Nokia Şirketinin Akıllı Saat Markası Withings Satış Rekorları Kırıyor!

Nokia Şirketinin Akıllı Saat Markası Withings Satış Rekorları Kırıyor!

Nokia Şirketinin Akıllı Saat Markası Withings Satış Rekorları Kırıyor!

Nokia şirketinin bünyesine katmış olduğu Withings markası, gittikçe popüler hale gelmeye başladı.

Bildiğiniz üzere Nokia, bu sene akıllı telefonları ile muhteşem bir geri dönüş gerçekleştirdi. Dolayısıyla da isminden söz ettirmeye başladı. Şirket adeta eski günlerindeki politika ile ilerliyor. Withings markasını da satın alması ile birlikte teknoloji gündemine oturmuştu. İşte o günden bu yana Withings tarafından üretilmiş olan Steel HR analog görünümlü akıllı saat, satış rekoru kırmaktadır.

Tabi ki de Nokia, Withings‘ten daha popüler bir markadır. Bu sebeple de bazı ürünlerinin satışlarını daha da arttırmış durumdadır. Bu satış oranı HMD Global’in yeni Nokia akıllı telefonları için de beklenmektedir. Şöyle bir bilgiyi vermekte fayda var. Nokia‘nın Withing Steel HR analog akıllı saati, yurt dışında 600 TL olan fiyatı ile dikkat çekmektedir. Ekstra olan uygulamaları ile fiyatları 1000 TL etikete kadar çıkabilmektedir.

Son olarak Türkiye üzerinde saatin normal halinin fiyatı 1000 TL civarındadır. Rakiplerine göre de gayet performanslı bir ürün olan Withings analog akıllı saat, Apple Watch gibi rakiplere göre de çok uygun bir fiyat oranına sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ