19.05.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

MacBook Pro ile USB Girişine Elveda

MacBook Pro ile USB Girişine Elveda

MacBook Pro ile USB Girişine Elveda

Apple; en son çıkardığı MacBook modellerinde USB-Tip-A girişini kaldırmıştı. Sadece USB Type-C girişine yer verilmişti. Yeni çıkaracağı MacBook Pro için de aynı yolun izlenmesi bekleniyor. Uzun süredir beklenen modellere yakın zamanda kavuşacağız. Yine iki model olarak satışa sunulması bekleniyor. MacBook Pro ve MacBook Pro Air olarak görmeyi bekliyoruz. Merakla beklenen yeni MacBook‘ların özellikleri ne olacak?

macbook-pro-ile-usb-girisine-elveda

macbook-pro-ile-usb-girisine-elveda |gelgez.net|

MacBook Pro Özellikleri

Japon web sitesi olan Macotacara, kullanıcıları Apple ile ilgili yeniliklerden haberdar etmekte. Daha önce iPhone 7 için 3.5 mm’lik kulaklık girişi olmayacağını söylemişlerdi. Yeni MacBook için de USB-Tip-A olmayacağını söylediler. Eğer söylentiler doğru olursa yeni MacBook üzerinde yalnızca USB Type-C ve Thunderbolt girişlerini görebiliriz.

Ancak bu durum tabiki de kullanıcıları sevindirmeyecek. Çünkü 2016 yılında çıkan MacBook modelinde olduğu gibi herkesin bir çevirici aparat alması gerekecek. Yani ekstra para ödemeleri gerekecek. Şu anda Apple, USB Type-C çevirici istasyonunu 79 dolar fiyata satmakta. Son olarak MacBook Pro‘da dokunmatik OLED kontrol paneli bulunabilir. Aynı zamanda TouchID desteği olabileceğini de belirtelim. Zaten tanıtıldığında hangi özellikler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ