18.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

F1 2016 Muhteşem Görüntü Kalitesiyle iOS ve Android’te!

F1 2016 Muhteşem Görüntü Kalitesiyle iOS ve Android’te!

F1 2016 Muhteşem Görüntü Kalitesiyle iOS ve Android’te!

Mobil oyunlar için adeta bir deyim haline gelmiş olan “konsol kalitesi”, Codemasters birebir olarak gerçekleştirmiş. Bizlere mobil olarak harika bir oyun sunmuş.

Mobil oyunlar üzerinde yapılan ciddi değişiklikler son dönemde gerçekten dikkat çekmektedir. Konsol kalitesi adeta gerçek olmuş durumda. Bazı oyunlar üzerindeki grafik kaliteleri çok geliştirildi. Bunlardan birisi de yarış sever tutkunlarının vazgeçilmezi olan Formula 1 oyunudur.

Codemasters‘ın tartışmasız en sevilen oyunlarından biri olan Formula 1 serisinin son üyesi olan F1 2016‘dır. F1 2016 oyunu, konsoldan mükemmel grafikleri ile portlanmış haliyle iOS ve Android platformlara mobil olarak sunuldu.

Mobil platforma gelen F1 2016 ile yarış deneyiminizi ister akıllı telefonunuzda isterseniz tabletinizde yaşayabileceksiniz. Oyun içerisinde bazı modlar bulunuyor. Bunlar sezon, klasik yarış ve zamana karşı modlarıdır. Bunların haricinde ise haftalık etkinlikler yapılmaktadır.

Geldik en can alıcı noktaya, yani fiyatına. Oyun iOS ve Android platformlar için yüksek sayılabilecek bir rakamla, 26.99 TL üzerinden piyasaya çıktı. Tabi ki oyunun grafik kalitesini ve oynanışını görünce, parasını fazlasıyla hak ediyor diyeceksiniz. Siz de bir yarış tutkunu iseniz bu oyuna bakmadan geçmeyin derim.

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ