17.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Facebook Üzerine Hava Durumu Uygulaması Eklenecek!

Facebook Üzerine Hava Durumu Uygulaması Eklenecek!

Facebook Üzerine Hava Durumu Uygulaması Eklenecek!

Facebook son zamanlarda hava durumu bilgisi sunmaktadır. Şimdi ise bu işi biraz daha ileri götürerek gerçek bir hava durumu uygulaması entegre etmek için hazırlıklara başladı. Bu uygulama sayesinde Facebook, kullanıcılarına daha detaylı bir hava raporu sunmuş olacak.

Bazı günler Facebook, kullanıcılarına hava durumu ile ilgili bilgiler vermektedir. Facebook şirketi şimdi ise en büyük sosyal ağında, masaüstü ve mobil versiyonları için gerçek bir hava durumu uygulaması entegre edecek. Facebook, bu hafta içerisinde hava durumuyla ilgili güncellemeler yayınladı. Bundan sonraki süreçte Facebook, haber akışlarınızın en üst kısmında ortaya çıkacak ve sizlere ayrıntılı bir hava durumu bilgisi sağlayacak olan yeni uygulamasını sunacak. Ayrıca sizler için hava durumu alarmları oluşturabilecek. Böylelikle yağmur beklenen bir günde önceden size bu durum hatırlatılacak. Hava durumu uygulaması, kullanıcılar için beş günlük bir hava raporu da sunacak. Böylece şemsiyeniz olmadan yola çıkmayacak ve dolayısıyla hazırlıksız yakalanma ihtimaliniz olmayacak.

Facebook Üzerine Hava Durumu Uygulaması EklenecekHava Durumu Uygulamasından Bir Görsel

Bu işlemler ile birlikte bu hafta içerisinde Facebook uygulamasının iOS ve Android sürümlerinde, bir hava durumu bölümü eklendiği fark edildi. Hava durumu uygulama özelliğinin masaüstü versiyonunda ise Mart 2017 itibariyle kullanıma sunulması planlanmaktadır. Çoğu kullanıcının Facebook üzerinde gün içerisinde zaman geçirdiğini düşünecek olursak, bu hava durumu uygulamasının Facebook platformuna kesinlikle artı bir değer katacağını söylemek mümkün olacaktır. Son olarak hava durumu bilgisine dahi ihtiyacınız olduğunda Facebook uygulamasını terketmemiş olacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ