17.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Apple’ın Ücretsiz Video Uygulaması Clips Uygulamasını Yayınladı!

Apple’ın Ücretsiz Video Uygulaması Clips Uygulamasını Yayınladı!

Apple’ın Ücretsiz Video Uygulaması Clips Uygulamasını Yayınladı!

Apple‘ın ücretsiz olarak indirebileceğiniz video düzenleme ve video oluşturma programı olan Clips nihayet yayınlandı. Clips üzerinde birbirinden güzel videolar oluşturabilirsiniz.

Apple şirketi bugün itibariyle kullanabileceğimiz, üstelik WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde de paylaşabileceğimiz video oluşturma programı olan Clips uygulamasını yayınladı. Clips ile videolarınızı ister paylaşın, isterseniz de telefonunuza kaydedin.

Clips uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere video klipler oluşturmanıza yarayan bir programdır. Üstelik bir saat süren videolar çekebilmenize imkan tanımaktadır. Kliplerin içerisine videolar oluşturup koyabilirsiniz. Ekstra olarak fotoğraf ekleyebilirsiniz. Hatta içerikleriniz üzerine altyazı bile ekleyebilirsiniz. Ayrıca emoji pencereleri de oluşturabilirsiniz. Program genel olarak basit görünmektedir. Ama bir gerçek var ki, sosyal medya ya da Youtube üzerinde videolar çekenler için harika bir uygulama olmuş diyebiliriz. Ayrıca Clips uygulamasının kendi kütüphanesinde bulunan müziklerden ekleyebilirsiniz. Böylece daha iyi videolar elde edebilirsiniz. Videonuzun belli bir alanında resim görüntülemek isterseniz, resmi ekleyerek ne kadar süre orada kalacağını karar veriyor ve kırmızı butona basılı tutmalısınız.

Bu durum photoshop kullanan ve özellikle de düzenleme yapmayı seven kullanıcılar için birebir olan Clips uygulaması Vine’dan çok daha güzel görünüyor. Hem ön kameranıza hem de arka kameranıza erişerek harika videolar çekebilirsiniz. Son olarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ