18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Apple iPhone’da OLED’e Geçebilir

Apple iPhone’da OLED’e Geçebilir

Apple iPhone’da OLED’e Geçebilir

Bildiğiniz üzere Apple; bir sonraki model için neler yapacağını duyurmaya başlamıştı. Yeni iPhone modelinde OLED ekrana geçiş yapacağı duyumları günden güne artıyor.

iPhone 7 modelinde LCD ekran teknolojisini kullanan Apple; yeni iPhone modellerinde OLED ekrana yer vereceği iddiaları artmaya başladı. Peki ama açıklama kimden geldi?

Yeni Model iPhone |OLED Ekran ile Gelecek|

Yeni Model iPhone |OLED Ekran ile Gelecek|

Bu dedikodulara diğerlerinden farklı olarak Apple ile çalışan bir şirketin üst düzey yöneticisinden açıklamalar geldi.

iPhone 8 Büyük Değişim

Apple şirketine yıllardır LCD ekran temininde yardımcı olan Sharp‘ın CEO’sunun Tatung Üniversitesi’nde yaptığı açıklamalar dinleyenleri şaşırttı.

Tai Jeng-wu; yaptığı konuşmasında; yeni modeller ile OLED ekrana giriş yapacaklarını belirtti. Ayrıca şirketin başarısını sürdürebilmek için devamlı olarak kullanıcıların karşısında daha yenilikçi olarak çıkılması gerektiğini de belirtti. iPhone üzerindeki OLED ekran ile ilgili net bir tarih vermeyen Tai; yeni bir OLED ekran fabrikası açmak için de hazırlıklara başladıklarını söyledi.

Bu kadar açıklamadan sonra gerisi sizlerin takdirine kalmış. Ancak şunu söyleyebiliriz ki; bunlar üst düzey bir yöneticinin açıklamaları. Ve anlıyoruz ki; Apple 10. yılına özel bir iPhone 8 çıkaracak. Değişimleriyle de kullanıcılarını şaşırtacağa benziyor.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ