19.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

United Airlines, Bu Sefer De Mobil Oyun Olarak Karşımızda!

United Airlines, Bu Sefer De Mobil Oyun Olarak Karşımızda!

United Airlines, Bu Sefer De Mobil Oyun Olarak Karşımızda!

United Airlines, bildiğiniz gibi yaklaşık bir haftadır sorunlar yaşamaktadır. Adeta bir krizden diğerine koşmakta. Bu sefer de yaşanan olaylar ile ilgili mobil bir oyun yapıldı. Oyunun adı da Remove Airline Passenger.

Yaşanan bazı krizler markaların adeta çöküşüne sebep olabiliyor. Tam da öylesinden bir mesele bu. Geçen haftadan beri sosyal medyayı adeta sallayan United Airlines markası, yaşattığı krizi kontrol edemiyor. Tabi ki, sosyal medyanın da aracılığı ile firma adeta içinden çıkılmaz durumlara doğru gitmekte. Bildiğiniz gibi geçen haftaki olayda, United Airlines, yolcularından birisini yaka paça sürükleyerek uçaktan indirmişti. Bunun üzerine başkanlarının yaptığı açıklamada, kendisinin konu ile ilgili bilgisinin olmadığı fark edildi. Böyle bir şeyin kötü sonuçları da beraberinde getirmesi gayet normaldi. Marka aleyhine de yapılan birçok anketler ve rekor para cezalarına maruz kalmış duruma geldiler. En ağırı ise yapılan mobil oyun oldu. Çünkü sosyal medya krizi seviyor. Ve sürekli konuşacak yeni bir şeyler aramaktalar. Tam da bunun üzerine yapılan oyun adeta yerini bulmuş.

Remove Airline Passenger isimli oyunda, bir uçak koridorundaki yolcuları, uçağın gövdesinde delik açarak dışarıya atıyorsunuz. Bölümde tüm yolcuları dışarı atmanız gerekiyor. Boş bir koltuğa dokunduğunuzda ise oyun bitmiş oluyor. Oyun her bölümde giderek hızlanarak devam ediyor. Her bölümde daha da zorlanır hale geliyorsunuz. Bakalım sürekli artmakta olan krizin sonuçları ne olacak? Hep birlikte göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ