19.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Twitter Üzerinde Nasıl Video İndirilir?

Twitter Üzerinde Nasıl Video İndirilir?

Twitter Üzerinde Nasıl Video İndirilir?

Günümüzde Twitter, Facebook kadar olmasa da sık kullanılan bir sosyal medya ağıdır. Twitter üzerinde gezinirken, beğendiğiniz ve tekrar tekrar izlediğiniz videoları indirip arşivleme yapabilirsiniz.

Sosyal medya platformları arasında son dönemler popülaritesi biraz düşmüş olan Twitter, video ve GIF‘ler ile bir hareketlenme yaşamaktadır. Sosyal medya üzerinde popüler olan birçok video ve gif, bazı zamanlarda ilk olarak Twitter üzerinden çıkmaktadır. Çıkmasa da bu içerikleri Twitter üzerinde de bulabilirsiniz. Eğer çok beğendiğiniz ve arşivimde dursun dediğiniz video ya da gif var ise, onları bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilmeniz mümkündür. Sizlere bunun yöntemini anlatacağız. Aslında yöntem oldukça basittir.

Twitter Video İndirme Yöntemi

Aşağıdaki adımları uygulayarak, Twitter üzerinde istediğiniz videoyu cihazınıza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, içerisinde video olan tweet’i açmanızdır. Sonrasında alt kısımda bulunan üç nokta işaretine tıklamalısınız. Önünüze gelen menü içerisinden tweet’in bağlantısını kopyalayı seçmelisiniz. Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı bu siteye giriş yaparak url kısmına yapıştırmalısınız. Yapıştırdıktan sonra indir mp4 yazan butona tıklıyor ve videoyu indiriyorsunuz. GIF‘leri de videolar gibi indirmeniz mümkündür. Son olarak GIF indirmek istediğinizde yapmanız gereken tek değişiklik, gif indirirken download mp4 butonuna tıklamalısınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ