21.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Super Mario Run Mobil

Super Mario Run Mobil

Super Mario Run Mobil

Super Mario Run bildiğiniz üzere mobil platformlara gelmesi an meselesi. Şimdilerde ise oyunun hangi oyun motorunu kullandığı açıklandı.

Apple‘ın Eylül ayında düzenlediği iPhone 7 lansmanında sahneye Nintendo‘nun en efsanevi ismi Shigeru Miyamoto çıkıp iOS için Super Mario Run isimli oyunu duyurmuştu.

Super Mario Run; sonsuz koşu türüne benzer olarak tasarlanacak. Ve yalnızca iOS platformuna çıkışı yapılacak. Super Mario Run’ın 2017 yılı içinde Android platforma da gelmesi bekleniyor. Bugün ise oyun hakkında yeni bilgilere ulaştık.

|Super Mario Run Oyun Motoru Unity Oldu|

|Super Mario Run Oyun Motoru Unity Oldu|

Öncelikle oyunun hangi oyun motoru ile yapılacağı çok tartışılıyordu. Unity dün bir tweet atı ve Super Mario Run’ın Unity oyun motoru ile hazırlandığını bildirmiş oldu. Yine macera ve sürükleyici bir oyunu merakla bekliyoruz. Super Mario Run oyununun çıkmasına yaklaşık 1 ay gibi bir süre kaldı.

iOS platformları için Aralık ayında hizmete sunulacak. Ancak Super Mario Run, Türkiye App Store üzerinde yer almayacak. Kullanıcılar eski Pokemon Go indirme yöntemi ile yani mağaza değiştirerek indirmeyi gerçekleştirecek.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ