20.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Doğuş Grubu, Online TV Platformu Yayına Başladı!

Doğuş Grubu, Online TV Platformu Yayına Başladı!

Doğuş Grubu, Online TV Platformu Yayına Başladı!

Geçtiğimiz Kasım ayında Doğuş Grubu, yeni online TV platformu olan puhutv‘yi denemeye başlamıştı. Puhutv, TV içeriklerinin internet üzerinden ücretsiz olarak izlenmesini sağlıyor. Yazılımın mobil uygulaması da kısa bir süre önce yayınlanmıştı. Platformun amacı ise izleyici deneyiminin kişiselleştirilmesini sağlaması. İzleyicilerin istediği içeriğe istediği zaman ve istediği yerde akıllı telefonu ya da tabletinden erişebilmesini sağlıyor.

Puhutv, daha önce de TV platformuna girmek isteyen Doğuş Grubu tvyo ile şansını denemişti. Puhutv de onun yeni denemesi olarak gösterilebilir.Şu anda modern ve kullanışlı bir arayüze sahip. İçeriği de film ve dizilerden oluşuyor. Şu an için beta versiyon olan puhutv üzerinde Behzat Ç., İçerde , Hayat Bazen Tatlıdır, Cesur ve Güzel gibi dizileri izleyebilmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca şu an için yalnızca popüler olan Yeşilçam filmlerini ve Türk filmlerini de izlemeniz mümkündür. Puhutv platformu yayınlarını HD kalitede izletmek istiyor. Puhutv, tvyo ile başlattığı ve Doğan TV Holding ile birlikte çalışmaktadır. Yayın hakları için platformlar geliştirmektedir. İnternet odaklı yeni içeriklerin de üretilmeye başlamasını sağlamaktadır. Hatta hatırlayacaksınız ki, Doğan Holding bir süre önce Netd‘ye özel içerik üretmeye başlamış ve digital operasyonlarını buna göre yapılandırmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ