25.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Star Wars Hayranlarına Müjde: 1 Dolara Star Wars Oyunlarını Satın Alın!

Star Wars Hayranlarına Müjde: 1 Dolara Star Wars Oyunlarını Satın Alın!

Star Wars Hayranlarına Müjde: 1 Dolara Star Wars Oyunlarını Satın Alın!

Humble Bundle, bildiğiniz gibi çok uygun fiyatlara oyun vermektedir. Üçüncü defa Star Wars oyunlarına yer vermektedir.

Humble Bundle adeta ucuza oyun almak isteyenlerin ilk adresi haline gelmiştir. Star Wars kampanyası dahilinde sizleri hayran bırakacak olan bir fiyata satılacak. Fiyatlar 1 dolardan başlayacak.

Satışa çıkan bu Star Wars serisi üç farklı paketten oluşmaktadır. Fiyatları da sırası ile 1 dolar, 11 dolar ve 14 dolar olarak sıralanmıştır. Oyuncular Steam üzerinden de etkinleştirme yapabilecektir. Böyle Yıldız Savaşlarını oyun dünyasında da yaşayabilecekler.

Humble Bundle üzerinde 1 dolar fiyatına sahip Knights of the Republic, X-Wing Alliance, X-Wing vs TIE Fighter – Balactic of Power Campaigns ve Galactic Battlegrounds Saga oyunlarını alabilirsiniz. Buna istinaden Humble Bundle üzerinde satılan ve 11.09 dolar fiyata sahip olan oyunların listesi ise şöyledir; Battlefront II, Jedi Knight II: Jedi Outcast, Starfighter, Knights of the Old Republic II: The Sith Lords ve Rebel Assault I ve II oyunlarını satmaktadır.

Ayrıca Humble Bundle üzerinde yukarıda isimleri geçen oyunların haricinde 14 dolar fiyatına satılan The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition, The Force Unleashed II, Rogue Squadron 3D, Shadows of the Empire ve Empire at War Gold Pac oyunlarını dahil ederek toplamda 15 adet oyunu sizler oyun meraklılarına 14 dolar fiyatına sunmaktadır.

Daha da güzeli, bu listelediğimiz oyunlara ek olarak 35 dolar verdiğiniz zaman, lisanslı olarak X-Wings Vs. TIE Fighter tişörtü de verecek olan Humble Bundle, Türkiye dahil olmak üzere bütün ülkelere kargo yapabiliyor. Sizler de oyunları satın alabilir, istediğiniz miktarına faydalanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ