20.05.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Samsung Galaxy S8 Modeli Eğimli Ekran İle Gelecek!

Samsung Galaxy S8 Modeli Eğimli Ekran İle Gelecek!

Samsung Galaxy S8 Modeli Eğimli Ekran İle Gelecek!

Bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy S8 modeli için hazırlanıyor. Ve hemen hemen her gün yeni bilgiler geliyor. Ortaya çıkan son bilgilere göre ise Samsung Galaxy S8 modelleri eğimli ekrana sahip olacak.

Samsung, bu zamana kadarki tüm Galaxy modellerinde farklı bir yenilik ortaya koydu. Bunu yapmaya da devam edecek gibi görünüyor. Ancak bu sefer ekran için bir standart koyabileceği de gündemde. Samsung, daha şimdiden tutkunlarını heyecanlandırmaya başladı.

Samsung Galaxy S8 Modellerinin Tamamı Eğimli Ekran İle Gelecek

Duyulan haberlere göre Samsung, bir süredir zaten eğimli ekran teknolojisini telefonlarında deniyordu. Hatta hepinizin bildiği gibi Galaxy S6 Edge ve Galaxy S7 Edge modellerinde büyük bir ilerleme kaydettiğini de söylemek mümkün olacaktır. Şimdi aldığı karar ile de 2017 yılında çıkaracağı modellerde yalnızca eğimli ekran kullanacak gibi görünüyor.

Sadece bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Ve Samsung tutkunlarına daha güzel bir haber daha veriyoruz. Samsung Galaxy S8 modeli üzerinde düz ekrandan vazgeçiliyor. Dahası ise, 5.7 inç ve 6.2 inç olmak üzere bizlere iki farklı model sunacaklar. Ancak daha önceki 3.5 mm kulaklık jackı ve home butonu telefondan çıkartılacakmış.

Samsung, tutkunlarına daha akıllı bir cihaz sunmanın planlarını yapıyor. iOS‘un sesli asistanı olan Siri‘nin geliştiricilerini de bünyesine kattı ve bununla ilgili çalışmalar da son hızda devam etmektedir. Umarız, Samsung bir daha telefon patlama sorunları ile karşı karşıya kalmaz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ