19.11.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Behzat Ç. Netflix İle Yeniden Sevenleri İle Buluşuyor!

Behzat Ç. Netflix İle Yeniden Sevenleri İle Buluşuyor!

Behzat Ç. Netflix İle Yeniden Sevenleri İle Buluşuyor!

Yaşanan bazı durumlardan dolayı final yapan ve yayın hayatına son verilen Behzat Ç, sevenleri ile Netflix üzerinden yeniden buluşuyor.

Behzat Ç, hepinizin bildiği gibi türk dizi tarihinin en iyileri arasındadır. Ve hayranları ile yeniden buluşmak için hazırlanmaktadır. Behzat Ç dizisi Netflix ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Behzat Ç, yaklaşık 3 sezon izleyicilerini ekran başına bağlamıştı. Ve Türkiye üzerinde yaşanan gerçekleri ortaya çıkarmıştı. Bazı kesimlerden gelen tepkiler ve yaşanan gelişmeler sonucunda öncelikle bölümleri 60 dakikaya düşürdüler. Ardından dizinin yayın hayatına son verilmiş ve zorunlu final yapılmıştı.

Behzat Ç, izleyicilerin yoğun ilgisine maruz kalmıştı. Böyle olunca da dizinin bölümleri Youtube kanalından yayınlanıyordu. Ancak dizinin bölümlerini buradan da kaldırdılar. Ve hayranlarını üzdüler. Netflix Türkiye ise aldığı karar ile, Behzat Ç dizisinin yayın haklarını satın aldı. Netflix Türkiye, dizinin tüm bölümlerini yayınlayacak. Dizi yine sansürlü yayınlanacak ama yine de Behzat Ç hayranları bu işe gerçekten çok sevinecek. Bu haberi kullanıcıları duyurmak isteyen Netflix Türkiye, resmi Twitter hesabından bir fragman yayınladı.

Şu anda dizinin Netflix üzerinden yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Emrah Serbes daha önce yaptığı açıklamada dizinin senaryosunun hazır olduğunu ancak yayınlayacak kanal bulamadıklarını söylemişti.

Son olarak Behzat Ç dizisinin Netflix üzerinde yeni bölümleri ile karşılaşmamız mümkündür. Daha sonra dizinin akıbeti ile ilgili resmi bilgi verilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ