18.08.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Beyaz renkli PlayStation 4’ün özellikleri nelerdir?

Beyaz renkli PlayStation 4’ün özellikleri nelerdir?

Beyaz renkli PlayStation 4’ün özellikleri nelerdir?

Sony, PlayStation 4 serisinin beyaz versiyonunu duyurdu.

Oyun konsollarının en popüleri olarak satışlarına devam eden PlayStation 4, bu sefer de yeni rengi ile karşımıza çıkıyor. PlayStation 4, kar beyaz rengi ile dikkat çekiyor. Şimdilik yeni rengini yalnızca PlayStation 4 Slim kasasına ve 500GB kapasiteli modeli için uygulayacak.

24 Ocak 2017 tarihinde Avrupa ve Amerika’da çıkacak olan PlayStation 4, 23 Şubat 2017 tarihinde de Japonya üzerinde satışa çıkacak. PlayStation 4 Slim beyaz modeli Türkiye’ye sınırlı sayıda gelmesi bekleniyor. Ancak şu an için net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu yeni kar beyazı renginin daha sonradan PlayStation 4 Pro modeline ya da PlayStation VR modeli için uygulanıp uygulanmayacağı bilinmiyor. Ancak bu renk bizce oldukça şık görünmektedir.

Yapılan değişiklik ile yeni konsolun fiyatlandırmasında ne gibi bir değişiklik olacağı henüz bilinmiyor. Sony, fiyatlandırmayı şu an için perakendecilere bırakmış durumdadır. Ancak sadece bir renk farkından dolayı fiyatların çok fazla oynamayacağını düşünüyoruz. Ayrıca oyun severler de şu anda kar beyaz renginin PlayStation 4 Pro modeli için ne zaman çıkarılacağını merak içerisinde beklemektedir.

Biz de PlayStation 4‘ün bu rengini gerçekten çok beğendik. Harika bir görüntü elde edilmiş. Dileriz fiyatları arasında bir fark olmaz ve oyun severler rahatlıkla satın alabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ