20.09.2019 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Veri Merkezlerine Tek Marka Altında Çözüm!

Veri Merkezlerine Tek Marka Altında Çözüm!

Veri Merkezlerine Tek Marka Altında Çözüm!

ARTronic firması “Huwai En Hızlı Gelişen Distribütör” ödülünü almıştı. Şimdilerde de veri merkezi projelerinin gereksinimlerine göre Huawei ürünleri ile tek marka altında toplanmayı ve anahtar teslimi çözümler sağlayabiliyor.

Veri Merkezlerine Tek Marka Altında Çözüm!

Veri Merkezlerine Tek Marka Altında Çözüm!

Artronic firması, Türkiye’de 50’den fazla servis merkezi ve servis ağı ile satış, satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirmekteler. Üstelik bu servis merkezlerinin 11’i de mobil. Artronic, yerinde arıza ve tespiti, oluşturduğu geniş mühendis ve teknisyen kadrosuyla 7/24 kesintisiz hizmet veren bir kurum haline geldi. Ayrıca Huawei tarafından “5 Yıldız Servis Hizmet Ortağı” olarak ta sertifikalandı.

Artronic sahip olduğu Huawei ürünler ile, veri merkezinin ihtiyacı olabilecek storage, server, switch, kabinet, enerji dağıtım,kesintisiz güç kaynakları ve hassas iklimlendirme cihazları, güvenlik izleme ve yönetim sistemlerine kadar her türlü ürünü ve çözümü tek marka altında toplamış. Ayrıca modüler ve mikro çözüm seçenekleri de sunabilmektedir.

Yeni Nesil Barındırma hizmetlerinde son teknoloji

Artronic güvencesinde müşterilerine sunulan bir veri merkezi çözümü olan Huawei Fusion 800 ile 15 KW’a kadar bilgi işlem gücü olan işletmelerin bütün ihtiyacını karşılayabilecek durumda bir cihazdır. Huawei Fusion 800, güç kaynağından klimasına, ortam izleme ve yönetiminden tutun da elektrik dağıtımına kadar mükemmel bir tasarıma sahip ve bütün bu özellikleri içerisinde barındıran tek kabindir. Ve kabini 7/24 kesintisiz olarak Mobil App, SMS alarm ve uzaktan izleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Kabin içerisinde ya da yedekli soğutma da sağlıyor.

Eğer bir sistem odası oluşturacaksınız ancak yeriniz yok ise, otoparkınıza, çatınıza, bahçe veya üretim alanınız içerisine yerleştirebileceğiniz bir üst model olan Huawei Fusion 1000 sizlerin yardımına koşuyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ