22.07.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Schumacher ayakta dahi duramayacak!

Schumacher ayakta dahi duramayacak!

Schumacher ayakta dahi duramayacak!

Michael Schumacher’in avukatı Felix Damm’ın yaptığı açıklama:”Yürümeyi bırakın, ayakta kalması bile mümkün değil” demesi hayranlarına hayal kırıklığı yaşattı.

7 kere  Formula 1 şampiyonluğunu kazanan 47 yaşındaki Schumacher 2013’te İsviçre’deki Alp Dağları’nda başını kayaya çarparak fena bir kaza geçirmişti.Yaşadığı kaza sonunda  tüm hafızasını yitirmişti.2016 yılına kadar çıkan haberlerin en sonuncusu müjdeli olarak artık kolunu kaldırabiliyor hatta birkaç adım bile attı denmişti.

Michael Schumacher’in avukatı Schumacher’le ilgili tüm açıklamaları yalanlayacak düzeyde bir açıklama geldi.Kazasa aldığı yaraların iyileşmesinin çok uzun süre kalacağını söyledi.

Alman Bunte dergisinin Schumacher’le ilgili yaptığı habere göre tekrar yürüyeceğini ve durumu iyiye gittiği ile ilgili haberi tüm dünyada yankı bulmuştu.Fakat Michael Schumacher’in ailesi dergi hakkında dava açtı. Mahkemede konuşan Schumacher’in avukatı Felix Damm, Schumacher’in  beyinde yaşadığı hasarın ,derginin söylediği aksine mümkün olmadığı, ayakta bile dahi duramayacağını söyledi.

Schumacher ayakta dahi duramayacak | 3 yıl önce yaşanan kazanın ilk fotoğrafı

Schumacher ayakta dahi duramayacak | 3 yıl önce yaşanan kazanın ilk fotoğrafı

2013 ‘de Michael Schumacher geçirdiği  kaza sonucunda  Grenoble Hastanesi’nde iki kere ciddi  operasyon  geçirdi ve o zamandan beri bitkisel hayatta yaşıyor.Alman Bunte dergisi, 2015 aralık ayında aileye yakın bir kişiden aldıkları habere göre, Schumacher’in özel terapistler yardımı  adım atabildiğini ve kollarını kaldırabildiğini yazmışlardı.

Yedi sefer Formula 1 şampiyonluğu tacını giyen 47 yaşındaki Schumacher, üç yıl önce geçirdiği kazadan sonra kaldırıldığı

Formula 1 şampiyonunun menajeri Sabihe Kehm’de derginin yalan haber yaptığı görüşünde olup, hayranlarının böyle şeylerle yanıtılmasından dolayı üzüntülerini belirtiyor.Ailesi Schumacher’le ilgili herşeyin gizli kalması görüşünde ve yalan haberlere inanılmamasını istiyorlar.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ